Czwartek, 13 maj 2021, Imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty
Szczawnica i okolice
Clouds
25°
Wiatr: 1.152 km/h Wilgotność: 88
Clouds
18°
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 87
Clouds
26°
Wiatr: 2.376 km/h Wilgotność: 86
Clouds
20°
Wiatr: 4.14 km/h Wilgotność: 89
Clouds
27°
Wiatr: 9.216 km/h Wilgotność: 93
Rain
24°
Wiatr: 1.008 km/h Wilgotność: 91
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
29.06.2019, 16:23 | czytano: 4185

Trwa akcja bezpłatnych przeglądów

Przez cały weekend w kilku stacjach kontroli pojazdów na terenie Podhala można bezpłatnie sprawdzić stan swojego samochodu. Akcje po raz kolejny przygotował i przeprowadza nowotarski oddział International Police Association a patronuje jej podhale24.pl

Co ważne, przeglądy które dziś i jutro dokonywane są przez specjalistów z okręgowych stacji kontroli mają charakter informacyjny - poznamy dokładny stan swojego auta, ale w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości nie stracimy dowodu rejestracyjnego - dostaniemy tylko raport co trzeba wymienić czy naprawić.
Także Ci, których pojazd będzie bez zarzutu liczyć mogą na taką informacje, ale taki przegląd nie zastąpi okresowego badania technicznego, które należy wykonać w terminie wskazanym w dowodzie rejestracyjnym.


Dziś akcja odbywa się w Rabce, Nowy Targu i Cichem. Od rana przebadano już kilkadziesiąt samochodów. Jutro diagności czekać będą w Nowym Targu i Rogoźniku - dokładne adresy publikujemy w dziale Co Gdzie Kiedy.


Badaniu poddawanych jest szereg kluczowych dla eksploatacji samochodu i bezpieczeństwa podróży elementów. To szczególnie ważne u progu wakacyjnych podróży - dzięki takiej kontroli możemy wyruszyć na urlop martwiąc się już tylko o pogodę.

wo/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij