Sobota, 15 maj 2021, Imieniny: Zofii, Nadziei, Berty
Jabłonka i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 76
Clouds
13°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 76
Clouds
14°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 76
Clouds
18°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 63
Clouds
13°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 76
Clouds
13°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 76
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
03.07.2019, 17:00 | czytano: 3633

Ponad 100 sprawdzonych samochodów

Podczas zorganizowanych w miniony weekend bezpłatnych przeglądów, diagności ze stacji kontroli pojazdów biorących udział w przygotowywanej przez nowotarski region IPA zbadano stan ponad 100 aut

Akcja po raz pierwszy była dwudniowa - w sobotę chętni skorzystać mogli z Stacji Kontroli Pojazdów przy ul. Zakopiańskiej 12a w Rabce Zdroju i stacjach AutoExpert przy ul. Lotników 3 w Nowym Targu i w miejscowości Ciche.
W niedzielę natomiast samochody badano w MOTO SERVICE WORWA przy ul. Szaflarskiej 156 w Nowym Targu oraz w
Auto Centrum BIELA w Rogoźniku.

Akcja Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Region Nowy Targ cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem kierowców oraz stacji diagnostycznych, które chcą zadbać o bezpieczeństwo na drogach. Stwierdzone drobne usterki w trakcie przglądów zostały usunięte, natomiast w kilku przypadkach kierowcy powinni skorzystać z usług serwisów.
Za naszym pośrednictwem organizatorzy dziękują stacjom zaangażowanym w akcję i firmom które ją wspierają. Kolejna akcja po wakacjach, już teraz zapraszamy.


oprac. wo/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij