Czwartek, 13 sierpień 2020, Imieniny: Diany, Hipolita, Kasjusza
Jabłonka i okolice
Clouds
25°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 41
Clouds
23°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 41
Clouds
27°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 41
Clouds
27°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 37
Clouds
27°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 41
Clouds
26°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 41
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
09.07.2019, 09:53 | czytano: 3432

Bezpłatne przeglądy w Zakopanem

W najbliższy piątek 12 lipca do Zakopanego zawita ekipa ProfiAuto PitStop, która przeprowadzi akcję bezpłatnej kontroli stanu technicznego samochodów.

ProfiAuto PitStop to bezpłatna akcja, która każdego roku odbywa się w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce. W Zakopanem pojawi się z inicjatywy sklepu motoryzacyjnego Auto Moto Handel. Stan techniczny swojego auta będzie można sprawdzić na parkingu przy Centrum Handlowym „Szymonek”, ul. Chyców Potok 26, w godzinach od 10 do 16.

– W mobilnym punkcie serwisowym robimy przegląd układów i części, które bezpośrednio przekładają się na bezpieczeństwo i komfort jazdy. W ramach akcji sprawdzamy, jak wygląda zawieszenie, kontrolujemy akumulator, ciśnienie i stan bieżników opon, oświetlenie czy wycieraczki. Zwracamy też uwagę na jakość płynów eksploatacyjnych. Badamy temperaturę wrzenia płynu hamulcowego oraz krzepliwość płynu chłodniczego. Jak sama nazwa akcji wskazuje, całość odbywa się ekspresowo i profesjonalnie – mówi Mariusz Maksym, ekspert techniczny ProfiAuto.

Tylko w ubiegłym roku podczas akcji PitStop mechanicy ProfiAuto Serwis sprawdzili kondycję blisko 6500 aut, a ponad 2100 kierowców zgodziło się anonimowo udostępnić wyniki przeglądów ich samochodów na potrzeby corocznego zestawienia. Więcej niż połowa pojazdów wymagała wizyty w warsztacie w celu usunięcia usterek. To pokazuje, jak wiele jest jeszcze do zrobienia w zakresie uświadamiania kierowcom relacji pomiędzy stanem technicznym samochodu a bezpieczeństwem na drogach.

– Rozpoczęły się wakacje, czyli czas sprzyjający częstszym wyjazdom i rodzinnym wycieczkom. Bezpieczeństwo podczas jazdy autem jest najważniejsze i dlatego warto poznać stan techniczny swojego samochodu zanim wyruszymy w trasę. Najlepszą okazją do tego jest akcja PitStop, podczas której można to zrobić zupełnie za darmo. Chętnie odpowiemy na pytania kierowców i udzielimy im wskazówek, jakie elementy auta przed wyruszeniem na wakacje mogą skontrolować samodzielnie, a z jakimi powinni udać się do specjalisty. Zachęcamy kierowców do udziału w bezpłatnej akcji PitStop i konsultacji z naszymi fachowcami, które pomogą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji podczas jazdy samochodem – mówi Maciej Rybka ze sklepu motoryzacyjnego Auto Moto Handel, należącego do sieci ProfiAuto.


Poza profesjonalnym formularzem z przeprowadzonej kontroli, każdy uczestnik wydarzenia otrzyma również motoryzacyjny upominek. Organizatorami akcji PitStop są: marka ProfiAuto, sklep motoryzacyjny Auto Moto Handel, firmy ATE, Denso, Eni, MANN-FILTER, Osram, Valeo oraz Varta.


mat. prasowe
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij