Piątek, 15 listopad 2019, Imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii
Nowy Targ i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Mist
10°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Bardzo dobra
18.10.2019, 15:39 | czytano: 3085

Uczestnicy Rajdu Żubrów zjechali do Zakopanego (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

ZAKOPANE. 53. Rajd Żubrów - sztandarowa impreza Automobilklubu Krakowskiego - odbędzie się w dniach 18 i 19 października. W tegorocznej imprezie swój udział zgłosiło ponad 80 załóg.

Bazą rajdu będzie Hotel Merkury Kasprowy w Zakopanem. Trasa imprezy składająca się z 10 prób sportowych przebiegać będzie po malowniczych drogach Podhala.

"Mamy nadzieję, że przygotowane trasy zadowolą uczestników i dadzą im dużo satysfakcji ze wspaniałej sportowej rywalizacji" - piszą organizatorzy.


Pośród wielu trofeów do zdobycia będzie m. in. Puchar im. Tomasza Szczepockiego. Otrzyma go załoga, która najszybciej pokona PS „Nowa Biała”.

/zdj. organizatora/

s/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij