Czym dokładnie jest wirtualne biuro? (art. sponsorowany) - podhale24.pl
Sobota, 13 lipca
Imieniny: Irwina, Margarety, Sary
Rabka Zdrój
Clouds
22°
Wiatr: 4.752 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
23°
Wiatr: 5.832 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
28°
Wiatr: 2.916 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
24°
Wiatr: 5.328 km/h Wilgotność: 81 %
Rain
29°
Wiatr: 7.056 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
27°
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 88 %
Jakość powietrza
26 %
Nowy Targ
58 %
Zakopane
20 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 29 | 58 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
23.03.2023, 08:13 | czytano: 637

Czym dokładnie jest wirtualne biuro? (art. sponsorowany)

Wirtualne biuro kojarzy Ci się z czymś nierealnym? Nic bardziej mylnego. Wirtualne biuro istnieje naprawdę – oprócz tego, że jest adresem do rejestracji firmy, to jeszcze posiada przestrzeń biurową, w której można zorganizować spotkanie z kontrahentem. Wyjaśniamy, na czym dokładnie polega idea wirtualnego biura.

Co to jest wirtualne biuro?

Wirtualne biuro (e-biuro) to miejsce, w którym wynajmuje się sam adres, a nie konkretny lokal. Umożliwia to zarejestrowanie firmy w urzędzie oraz prowadzenie korespondencji firmowej. Pracownicy wirtualnego biura zajmują się odbieraniem poczty przychodzącej oraz informowaniem o niej klientów. Gdy przyjdzie do Ciebie korespondencja, niezwłocznie otrzymasz powiadomienie. Będziesz mógł odebrać ją w dogodnym terminie w godzinach pracy wirtualnego biura. Jeśli często przebywasz poza domem i nie masz możliwości regularnego odbierania poczty, możesz skorzystać z opcji skanowania. Pracownik biurowy skopiuje treść wiadomości i prześle ją do Ciebie na adres e-mail.

Jakie usługi oferuje wirtualne biuro?

Podstawową funkcją wirtualnego biura jest obsługa poczty i wiele tanich biur nie oferuje nic poza tym. Warto więc zwrócić uwagę na zakres usług oferowanych w takim miejscu. Należy wychodzić z założenia, że wirtualne biuro ma nam posłużyć przez lata (częste zmiany adresu firmy nie są korzystne) dlatego lepiej sprawdzi się takie, które umożliwia realizację różnych spraw firmowych w jednym miejscu. Na przykład wirtualne biuro Beyond Office w Warszawie oferuje swoim klientom m.in. takie usług jak:
  • wynajem sali konferencyjnej,
  • pomoc prawna przy rejestracji spółki,
  • obsługa księgowości,
  • organizacja eventów,
  • biuro serwisowane.

Dla kogo przeznaczone jest wirtualne biuro?

Wirtualne biuro to sprawdzone rozwiązanie, z którego chętnie korzystają osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze, ale nie tylko. To również usługa przeznaczona dla większych firm – spółki cywilnej, akcyjnej, komandytowej, handlowej czy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnej siedziby do prowadzenia swojej działalności, to możesz rozważyć wynajęcie wirtualnego biura. Jest to usługa zgodna z polskim prawem i nie musisz obawiać się problemów przy załatwianiu formalności.
Wirtualne biuro zapewnia adres do rejestracji firmy, a więc nie trzeba używać do tego celu własnego adresu, zachowując prywatność. Do wirtualnego biura trafia poczta firmowa, a więc stanowi ono optymalne rozwiązanie w sytuacji, gdy prowadzący działalność dużo podróżuje i nie ma możliwości odebrania korespondencji w domu.

Wirtualne biuro w Warszawie, czyli prestiżowy adres dla Twojej firmy

Adres wirtualny można skutecznie wykorzystać do celów marketingowych, zwłaszcza jeśli biuro mieści się w atrakcyjnej biznesowo lokalizacji. Przykładowo posiadanie biura w centrum Warszawy będzie dla większości przedsiębiorców korzystniejsze wizerunkowo niż lokal w dzielnicy mieszkaniowej czy na przedmieściach. Decydując się na wynajem wirtualnego biura, trzeba też brać pod uwagę, że prędzej czy później może pojawić się potrzeba zorganizowania spotkania z klientem, czy kontrahentem. Dotarcie do biura mieszczącego się w prestiżowej lokalizacji będzie dla Twojego partnera biznesowego na pewno łatwiejsze, a Ty też zrobisz na nim lepsze wrażenie, jeśli przyjmiesz go w nowoczesnej przestrzeni biurowej, a nie we własnym mieszkaniu czy kawiarni.
W razie innych pytań zapraszamy do kontaktu z doradcami Beyond Office w Warszawie: ,u style=color:blue>https://www.beyondoffice.pl/kontakt/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas