Wtorek, 15 październik 2019, Imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana
Czarny Dunajec i okolice
Clear
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Clear
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
07.05.2014, 12:03 | czytano: 639

XIX Podhalańskie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz

W piątek 9 maja w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu rozpoczną się XIX Podhalańskie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz. Potrwają do niedzieli.

- Targi Podhalańskie posiadają już 19-letnią tradycję, są imprezą która już na stałe wpisała się w harmonogram wydarzeń odbywających się w Nowym Targu - mówi Wioletta Ochman, właściciel A.I.R. „PROMOCJA”, która organizuje targi. - Na tegorocznych targach będzie można zapoznać się z szeroką ofertą branży budowlanej, instalacyjnej i nie tylko. Na kilkudziesięciu stoiskach firmy przedstawią: elementy dekoracji wnętrz, sposoby wykorzystania naturalnych zasobów ziemi, ekologiczne i ekonomiczne systemy ogrzewania, domy pasywne, pokrycia dachowe, a także wiele ciekawostek, stoisk oferujących sprzedaż bezpośrednią, czyli oferta dla każdego. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja spotka się z dużym zainteresowaniem mieszkańców Podhala, a także po raz kolejny stanie się ważnym wydarzeniem gospodarczym w Nowym Targu.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Wolowaty ze Skrzypnego18:36, 7 maja 2014
Już 20 to powinny być ostatnie bo trzeba sobie powiedzieć ,że w tej formule to nie mają racji bytu.Szwarc,mydło i powidło pod nazwą targi budownictwa?
..12:57, 7 maja 2014
Wstyd to robić w tej hali, targi budownictwa w obiekcie który ledwo stoi i prosi się o generalkę. Tak na marginesie to znowu targi budownictwa to będą banki, salony samochodowe, cukierki i odpust? Jakie miasto i hala takie targi.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij