"Pinokio" w "Rabciu" - podhale24.pl
Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława
Jabłonka
Clouds
18°
Wiatr: 3.528 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
18°
Wiatr: 5.796 km/h Wilgotność: 83 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.392 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
18°
Wiatr: 5.472 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
15°
Wiatr: 1.764 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
64 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 32 | 64 %
11.01.2016, 10:20 | czytano: 2026

"Pinokio" w "Rabciu"

W Teatrze Lalek "Rabcio" w Rabce-Zdroju odbyła się premiera przedstawienia pt. "Pinokio".

Fot. Piotr Kuczaj
Fot. Piotr Kuczaj
Autorem scenariusza opartego na słynnej książce Carla Collodiego jest Jarosław Antoniuk, który jest też reżyserem spektaklu. Bogata, przykuwająca uwagę dekoracja, to z kolei dzieło pracowni Teatru Lalki i Aktora w Łomży. Autorem scenografii jest Eva Farkaśova, a muzyki - Bogdan Szczepański. W spektaklu zagrali aktorzy "Rabcia".

Premierowe przedstawienie wypełniło do ostatniego miejsca ciasną salkę teatru "Rabcio" przy ulicy Orkana w Rabce-Zdroju. Wśród gości spektaklu był m.in. starosta nowotarski Krzysztof Faber wraz członkami zarządu i radnymi powiatowymi. Przypomnijmy, iż w ostatnich dniach starosta przekazał informacje o postępach w przygotowaniach do budowy nowej siedziby teatru, który z ciasnej sali ma się przenieść na drugą stronę ulicy do nowoczesnego, wygodnego budynku, jaki ma tam powstać. Powiat jest już w posiadaniu projektu nowej siedziby, lada chwila ma dostać pozwolenia na budowę, której rozpoczęcie będzie już tylko kwestią znalezienia pieniędzy.

r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas