Piątek, 27 listopad 2020, Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody
Zakopane i okolice
Fog
-2°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Fog
-1°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Fog
-3°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-0°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 81
Clouds
-2°
Wiatr: 4.68 km/h Wilgotność: 89
Fog
-6°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Zła
Rabka-Zdrój
Zła
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
15.03.2016, 22:46 | czytano: 2480

"Nastrojeni" - pokaz mody ZS nr 1 Nowy Targ (zdjęcia)

zdj. Michał Bachulski

NOWY TARG. Dziś na scenie nowotarskiego Miejskiego Ośrodka Kultury po raz 22 swoje modne kreacje zaprezentowali uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. W. Orkana. Pokaz mody nosił tytuł "Nastrojeni" i tym razem poświęcony był nastrojom, stanom, emocjom przeżywanym przez ucznia.

Kolejne części pokazu przedstawiały sylwetki uczniów: ułożonych, roztargnionych, wesołych, smutnych, zakochanych i wprowadzonych w stan złości i irytacji. Na początku widzowie obejrzeli wprowadzającą do tematu impresję taneczną, której uzupełnieniem był "wykład" na temat ucznia jako obiektu naukowego. Oprócz strojów, które zostały przygotowane przez młodych projektantów, na scenie pojawili się aktorzy z Sokoła w scence pt. "Karczycho idzie na studia".

Dla stworzenia pełnego obrazu świata ucznia i jego różnorodnych nastrojów wykorzystano także prezentację szkoły.

źródło: szkoła, zdj. Michał Bachulski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Teresa20:22, 18 marca 2016
Babcia Jagoda ma rację. Nikt tu nie gasi zapału.A trochę uśmiechu nie zaszkodzi.Gdy zobaczą ,same dojdą do wniosku,że coś w tym jest.Kreacje ciekawe,ładne.
młoda duchem babcia Bożenka *)09:43, 17 marca 2016
Piękni młodzi i piękny pokaz... gratulacje! Wykorzystanie patchworkowych inspiracji w kreacjach... bardzo ciekawie i pomysłowo... Tylko można być dumnym z takiej młodzieży. Pozdrowienia!
Oktavian Stan15:20, 16 marca 2016
Babciu Jagodo, bredzisz.

Może dziewczyny nie są profesjonalistkami. Ale się starają, doskonalą i na prawdę ciężko pracują, aby dojść do ideału. Bo mają pasję. I tę pasję odbierają im ludzie, właśnie takimi komentarzami, jak Twój. Jeśli dziewczyny się starają, to trzeba je wspierać i dopingować, a nie na starcie gasić ich zapał...
babcia Jagoda10:12, 16 marca 2016
baaardzo smutne modelki ,oj az mi łezka leci,chlip.chlip...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij