Środa, 20 listopad 2019, Imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
02.06.2016, 22:56 | czytano: 1163

Żonkilowy Rajd Rowerowy (zdjęcia)

zdj. Szymon Pyzowski

Już po raz trzeci sprzed kościoła św. Katarzyny – patronki miasta Nowego Targu wystartował Żonkilowy Rajd Rowerowy w ramach finału akcji „Pola nadziei”.

Wydarzenie to organizowane przez Fundację im. Adama Worwy w Nowym Targu ma na celu zjednoczyć się z osobami chorymi na nowotwory.

Uczestnikami Rajdu była głównie młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjów nowotarskich oraz z Ludźmierza i Waksmunda. Wśród uczestników dominował w ubiorach kolor żółty symbolizujący nadzieję.

Po krótkiej modlitwę, błogosławieństwie rowerzystów oraz poświęceniu przez księdza Tadeusza Skupnia pozostało już tylko wyruszyć w trasy indywidualnie dobrane przez opiekunów grup. Całość zakończyło wspólne ognisko na terenie Nadleśnictwa na ulicy Składowej.

A już w piątek z nowotarskiego Rynku o godz. 9 wyruszy z Rynku Żonkilowy Marsz Nadziei.

Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij