Środa, 20 listopad 2019, Imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
06.06.2016, 17:10 | czytano: 1109

Mazovia MTB Marathon i Nordic Walking

WAKSMUND. Już 25 czerwca rozegrany zostanie wyścig Turbacz Time Trial, czyli jazda indywidualna na czas. Dla kibiców i osób, które towarzyszyć będą zawodnikom biorącym udział w czasówce Time Trial - przygotowano także akcję „Powitanie Lata z Nordic Walking”.

Podczas zmagań kolarskich maratończyków Arkadiusz Marczyk instruktor Nordic Walking, poprowadzi chętnych gorczańskimi szlakami na najwyższy szczyt Gorców – Turbacz (1310 m. n.p.m.), tam gdzie metę będą mieli zawodnicy czasówki. Będzie to doskonała okazja, żeby trochę się poruszać, a przy okazji zobaczyć z bliska kolarzy zmagających się z tą trudną trasą, która swój koniec ma na samym szczycie.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość bezpłatnego wypożyczenia kijków. Marsz rozpocznie się rozgrzewką, omówieniem sprzętu oraz zasad poruszania się poprawną techniką Nordic Walking. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale.

Szczegóły dotyczące wyścigu rowerowego - w zakładce "co, gdzie, kiedy".

opr.s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij