Środa, 16 październik 2019, Imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza
Czarny Dunajec i okolice
Clear
13°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clear
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clear
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clear
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clear
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clear
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
04.08.2016, 15:28 | czytano: 1302

Trial Country 2016 (zdjęcia)

Fot. Michał Adamowski

Trial i country, to - jak się okazuje - całkiem fajnie połączenie. Dowodem na to był udany Piknik Country, który towarzyszył VII i VIII Rundzie Mistrzostw Polski w Trialu, którą to rozegrano na torze AMK przy ul. Szaflarskiej w Nowym Targu.

Na terenie bazy AMK przez cały dzień odbywały się zawody motocyklowe, zaś na zakończenie zmagań odbyła się zabawa, którą poprowadził Artur Szpałek. Przed zebranymi gośćmi wystąpili tacy wykonawcy jak Paweł Bączkowski, In Nowy Targ Blues, Lubi i Fest Capella.

Oklasków nie brakowało, a ci którzy przyszli, nie żałowali - zabawa była przednia.

Imprezę zorganizował AMK Gorce Nowy Targ przy wsparciu Wydziału Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miasta. Patronat nad zawodami sprawował burmistrz Grzegorz Watycha, który osobiście wręczał nagrody.

r/ zdjecia Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij