+48 796 024 024
+48 18 52 11 355redakcja@podhale24.pl
m.me/portalpodhale24
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Kolejna runda mistrzostw Polski i Pucharu Polski w trialu motocyklowym, tym razem w małopolskiej Kamienicy w dniach 13/14 czerwca za nami.
Zawodnicy klubu AMK Gorce Nowy Targ w miniony weekend startowali w I rundzie mistrzostw Polski strefy południowo - zachodniej oraz w kolejnych rundach mistrzostw Słowacji.
NOWY TARG. Motocykliści AMK Gorce podsumowali miniony sezon, który dostarczył kolejnych laurów do mistrzowskiego wieńca.
Z wielką tarczą wracają ze Szklarskiej Poręby motocykliści AMK Gorce po ostatniej rundzie mistrzostw Polski w trialu. Miniony weekend był przystemplowaniem kolejnego tytułu i popisem 16-letniego Maksymiliana Konieczki.
W trudnych warunkach terenowych odbyły się kolejne, XI i XII eliminacje motocyklowych mistrzostw Polski w trialu i zawody zaliczane do krajowego Pucharu.
Motocyklowy weekend na nowotarskim torze trialowym nad Dunajcem przysporzył klubowi gospodarzy kolejnych punktów; górale w klasyfikacji zespołowej uciekają najgroźniejszym rywalom: krakowskiemu SMOK-owi i AMK Gliwice.
NOWY TARG. Nad Dunajcem trwa trialowy festiwal najlepszych w kraju motocyklistów, do których tym razem dołączyła pokaźna grupa zawodników ze Słowacji.
Najbliższy weekend 12/13 lipca br. będzie w stolicy Podhala stał pod znakiem zmagań najlepszych w kraju zawodników w motocyklowym trialu.
W miniony weekend rozegrane zostały kolejne rundy mistrzostw Polski i Pucharu Polski w trialu - tym razem w wielkopolskim Turku, gdzie zawodnicy AMK "Gorce" potwierdzili swoją klubową supremację.
Wiosna jest sygnałem do budzenia się z zimowego snu wszelkiej maści jednośladów, z których wiele, z rykiem straszy na naszych drogach. Ale jest to także moment rozpoczęcia sportowej rywalizacji motocyklistów, z których Podhale od wielu lat słynie.