Środa, 28 września
Imieniny: Luby, Wacława, Salomona
Rabka Zdrój
Clouds
14°
Wiatr: 16.956 km/h Wilgotność: 52 %
Clouds
14°
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 60 %
Clouds
15°
Wiatr: 16.992 km/h Wilgotność: 52 %
Clouds
15°
Wiatr: 16.632 km/h Wilgotność: 55 %
Clear
13°
Wiatr: 7.704 km/h Wilgotność: 51 %
Clouds
13°
Wiatr: 14.472 km/h Wilgotność: 52 %
Jakość powietrza
16 %
Nowy Targ
14 %
Zakopane
18 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Koronawirus
2
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
0
2
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
11
18
10.04.2022, 20:09 | czytano: 2518

AMK Gorce podsumował sezon (zdjęcia)

W piątkowy wieczór w w sali klubowej przy torze treningowym przy ul. Szaflarskiej w Nowym Targu Auto Moto Klub Gorce podsumował miniony sezon.

W 

Mistrzostwach Polski w Trialu w barwach klubu wystartowało 13 zawodników. Wojciech Żiraldo został Mistrzem Polski w kategorii Młodzik a 
Szymon Kuś zdobył 3 miejsce (II Wice Mistrz Polski) w kategorii Junior. Razem z pozostałymi zawodnikami: Marcinem Pajerskim, Bartłomiejem Dominem, Szymonem Hornikiem, Danielem Nykazą, Filipem Jurzec, Jakubem Knurowskim, Arturem Murzynem, Michałem Czopkiem, Łukaszem Konieczko, Leszkiem Luckarem i Rafałem Luberdą 
dali AMK Gorce III miejsce w klasyfikacji klubowej Mistrzostw Polski.

W Pucharze Polski wystartowało 18 zawodników. Julia Majtyka zajęła I miejsce (klasa kobiety), 
Jacek Żiraldo zajął I miejsce (klasa otwarta), Maksymilian Konieczko - I miejsce (kategoria maluch), Stanisław Ślimak - II miejsce (kategoria maluch)
, Fabian Kuras – II miejsce (kategoria żak), Krzysztof Guroś – III miejsce (klasa otwarta), Krystian Kudas, Paweł Zborowski, Artur Handzel, Tomasz Wicher, Adrian Dziubas, Szymon Bachula, Bartłomiej Garbacz, Maciej 
Ślimak, Michał 
Żuławiński, Tomasz 
Watychowicz, Paweł 
Bargieł i Mirosław 
Knurowski. 

Klubowo AMK Gorce w Pucharze Polski zajął II miejsceW enduro nowotarski klub reprezentowali Oskar Kaczmarczyk, Hubert Hala i Tomasz Ciastek.

Spotkanie było okazją do wręczenia pamiątkowych dyplomów i statuetek. Poza podsumowaniami omawiano też plany na nowy sezon. Pierwsze zawody na nowotarskim torze odbyły się już w sobotę, gdzie mimo fatalnej aury, zimna i padającego śniegu rozegrano I rundę Mistrzostw Strefy Polski Południowej.


mat. prasowe, oprac. wo/ zdj. Michał Czopek
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas