Środa, 11 grudzień 2019, Imieniny: Damazego, Waldemara, Artura
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
-3°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-2°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-1°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 74
Mist
-1°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Clouds
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-2°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 74
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
21.08.2016, 21:39 | czytano: 1169

Koncert uczestników MFFZG na Gubałówce (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

Uczestnicy Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w niedzielny poranek wystąpili na Gubałówce.

Koncerty w plenerze, a dokładnie w górach - to mała tradycja MFFZG. We wcześniejszych edycjach zespoły tańczyły na Kasprowych Wierchu oraz nad Morskim Okiem.

Dziś przedstawiciele wszystkich zespołów pozowali do zdjęć, grali, śpiewali i tańczyli - zapraszając do udziału w rozpoczynającym się święcie folkloru.

Przybyłych witała wiceburmistrz Zakopanego Agnieszka Nowak-Gąsienica, życząc udanego i pełnego wrażeń udziału w Festiwalu. Koncert zorganizowany został przy współpracy z partnerem – spółką Polskie Koleje Linowe S.A.

s/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij