Środa, 29 styczeń 2020, Imieniny: Franciszka, Zdzisława, Walerego
Jabłonka i okolice
Snow
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 83
Snow
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 69
Snow
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 83
Snow
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 76
Snow
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 83
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
21.08.2016, 18:09 | czytano: 1755

Zespoły biorące udział w MFFZG przeszły ulicami Zakopanego (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

ZAKOPANE. Wielobarwny korowód zespołów uczestniczących w Międzynarodowym Festiwalu Folkloru Ziem Górskich przeszedł ulicami miasta.

Dziś rano grupy wystąpiły w koncercie plenerowym na Gubałówce. Potem odprawiona została uroczysta msza święta, a po nabożeństwie zespoły przeszły tańcząc i śpiewając ulicami Zamoyskiego i Krupówkami.

W tej chwili w namiocie festiwalowym trwa koncert inauguracyjny. Na godz. 21.oo zaplanowano pokaz sztucznych ogni a potem - zabawę taneczną w wiosce festiwalowej.

Internauci mogą oglądać codzienne transmisje telewizyjne z koncertów odbywających się w ramach 48. Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich. Tego dzisiejszego oraz kolejnych.

Od poniedziałku do czwartku zaplanowane transmisje dotyczą wszystkich koncertów konkursowych i towarzyszących (o godz. 17.00 i 20.30). Natomiast w piątek 26 sierpnia o godz. 17.00 - transmisja Koncertu Finałowego.

Zaplanowanych jest kilkadziesiąt godzin bezpośrednich telewizyjnych transmisji internetowych. W tym roku festiwal pokazywany będzie za pomocą transmisji YouTube w jakości HD (http://festiwale.zakopane.pl/2016/festiwal-folkloru/aktualnosci/tv).

s/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij