Sobota, 04 lipiec 2020, Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana
Jabłonka i okolice
Clouds
22°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 60
Clouds
20°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 60
Clouds
23°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 60
Clouds
24°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 53
Clouds
23°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 60
Clouds
20°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 60
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
29.11.2016, 17:07 | czytano: 4271

14. Charytatywny Bal Andrzejkowy (zdjęcia)

Fot. Zbigniew Krauzowicz

Po raz 14. odbył się Charytatywny Bal Andrzejkowy zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Chatka”, Rycerzy Kolumba i Fundację Dla CHATKI,

Bal odbył się w pięknej Sali Willa Orchidea w Waksmundzie . Jak co roku goście i organizatorzy nie zawiedli i nie zabrakło pysznego jedzenia, dobrej muzyki i wyjątkowej atmosfery. Zabawa trwała do białego rana, a zebrane podczas licytacji 22 tys. zł zasilą konto „Chatki”.

„Chatka” od dłuższego czasu boryka się problemami lokalowymi. Podopiecznych przybywa, a miejsca brakuje. W tym roku dzięki współpracy z zaprzyjaźnionym biurem projektowym powstała koncepcja rozbudowy budynku. Wszystkie zebrane środki będą przeznaczane na kolejne etapy realizacji tego projektu. Organizatorzy i podopieczni serdecznie dziękują wszystkim gościom za obecność na Balu, hojność i wspaniała zabawę.

Przypominamy, że Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną jest Organizacją Pożytku Publicznego i może pozyskiwać 1% podatku. Każda złotówka będzie kolejną cegłą do powstania nowego budynku.

organizatorzy, oprac. r/ zdjęcia Zbigniew Krauzowicz
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij