Sobota, 15 maj 2021, Imieniny: Zofii, Nadziei, Berty
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 81
Clouds
10°
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 81
Clear
11°
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 1.944 km/h Wilgotność: 91
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
29.11.2016, 20:23 | czytano: 1031

Premiera w Teatrze Chrząszcz w Trzcinie

zdj. M. Krzymiński

RABKA-ZDRÓJ. Teatr Chrząszcz w Trzcinie i Stowarzyszenie Lokomotywa zapraszają na premierę spektaklu dla najmłodszych pt. „Witajki i Papatki”, która odbędzie się 10. grudnia o godz. 17 w Galerii MOK „Pod Aniołem”.

Najnowszy spektakl Teatru Chrząszcz w Trzcinie skierowany jest dla najmłodszych widzów, nawet od 8. miesiąca życia. Wszyscy fani poprzedniego naj-najowego spektaklu teatru („Bam-Bam”) znajdą tu znajome elementy teatru inicjacyjnego: przyjazną atmosferę, akcję dostosowaną do wieku odbiorców, spokojne kolory i naturalne dźwięki, zabawy sensoryczne i działania wspomagające rozwój dziecka.

Spektaklowi towarzyszy grana na żywo muzyka.

Motywem przewodnim spektaklu Witajki i Papatki są... dłonie. Służą do witania, żegnania, zapoznawania się, bawienia, ogrzewania, próbowania itd.

Szczegóły w dziale "co, gdzie, kiedy".

opr.s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij