Sobota, 27 listopada 2021, Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 6.948 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 8.208 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
-0°
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 4.716 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
-0°
Wiatr: 6.408 km/h Wilgotność: 95 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
06.01.2017, 15:30 | czytano: 2694

Tradycyjny orszak Trzech Króli już po raz piąty przeszedł przez Frydman

Orszak Trzech Króli to już stała frydmańska tradycja. Uroczysty pochód prowadzony przez trzech mędrców odzianych w wystawne stroje - w tej roli wystąpili Tomasz Iglar, Tomasz Markowicz i Piotr Iglar - podążył do najstarszego kościoła na polskim Podtatrzu, gdzie został powitany przez księdza proboszcza Ludwika Węgrzyna.

Pomimo ostrego mrozu w orszaku licznie uczestniczyli także najmłodsi – dziewczynki w strojach aniołów, chłopcy z koronami i pelerynami. Świąteczny charakter uroczystości podkreśliła orkiestra dęta pod batutą Jacka Iglara.

Tekst i zdjęcia: Piotr Wojtaszek
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas