Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
12.04.2017, 09:47 | czytano: 1856

Nauczycielka z Raby Wyżnej laureatką konkursu Nauczyciel Muzyki 2016

Mariola Chowaniec, nauczyciel muzyki w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II i Szkole Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej, trener wokalny ECEW oraz entuzjastka muzyki tradycyjnej i ludowej, została finalistką ogólnopolskiego konkursu „Nauczyciel Muzyki Roku 2016”.

Uroczysta Gala Finałowa z wręczeniem nagród odbyła się 8 kwietnia w Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie.

Konkurs, po raz drugi zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Edukacji i Animacji Muzycznej, ma na celu zwrócenie uwagi na wybitnych nauczycieli muzyki zarówno w edukacji formalnej jak i nieformalnej.

Mariola Chowaniec została laureatką jednej z ośmiu przyznanych nagród - nagrody Fundacji Wszystkie Mazurki Świata. To wyróżnienie w dziedzinie kultywowania tradycji ludowych w muzyce, tańcu i edukacji, a także upowszechnianiu i reprezentowaniu tradycji kultury polskiej.

oprac. r/ materiał nadesłany
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij