3. Orawskie Rodzinnne Spotkanie Rekreacyjne (zdjęcia) - podhale24.pl
Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Nowy Targ
Clouds
21°
Wiatr: 16.38 km/h Wilgotność: 57 %
Rain
22°
Wiatr: 12.204 km/h Wilgotność: 42 %
Clouds
21°
Wiatr: 19.188 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
22°
Wiatr: 7.74 km/h Wilgotność: 38 %
Clouds
20°
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 57 %
Clouds
20°
Wiatr: 5.292 km/h Wilgotność: 76 %
Jakość powietrza
40 %
Nowy Targ
34 %
Zakopane
20 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 20 | 40 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 17 | 34 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
24.09.2017, 13:58 | czytano: 2218

3. Orawskie Rodzinnne Spotkanie Rekreacyjne (zdjęcia)

Na stadionie piłkarskim w Lipnicy Wielkiej zorganizowana została trzecia edycja Orawskiego Rodzinnego Spotkania Rekreacyjnego. Imprezę poprowadził dziennikarz Irek Bieleninik.

zdj. Andrzej Habina
zdj. Andrzej Habina
W południe wystartowały - rajd rowerowy i spacer nordic walking. W rajdach i spacerze mimo warunków pogodowych wzięło udział 160 uczestników zarówno dzieci jak i dorosłych. Dla najmłodszych zorganizowano konkurs rysunkowy z atrakcyjnymi nagrodami w 3 kategoriach wiekowych. Tematem pracy była „Orawa Rekreacyjnie” – wpłynęło do organizatorów 157 prac wykonanych w różnych technikach z całej Orawy.

Bardzo dużą popularnością cieszyły się pokazy Strongmenów, którzy rozegrali przeróżne pokazy siły oraz zawody dla najmłodszych i dorosłych z cennymi nagrodami. Pokaz wykonali również niedźwiedzie Orawy w siłowaniu na rękę oraz opowiedzieli, jak podejść do tej dyscypliny sportowej. Na scenie zaprezentowali się również maltańczycy, którzy pokazali, jak udzielić pierwszej pomocy. Kolejną atrakcja był również Perfekt Skill Academy, chłopaki pomimo pogody zorganizowali sprytnie testy sprawnościowe dla najmłodszych piłkarzy.

Podczas spotkania została również ogłoszona akcja charytatywna „Łamiemy Bariery” na rzecz osób niepełnosprawnych oraz wylicytowano fanty przekazane przez polskich skoczków narciarskich oraz piłkarzy Legii Warszawa oraz hokeistów z Podhala.

- Wszystkie te atrakcje zobaczycie na stronie internetowej www.orawa-rodzinnie.pl oraz na facebooku. Stowarzyszenie GDZIE DWÓCH ALBO TRZECH dziękuje wszystkim sponsorom za pomoc w zorganizowaniu oraz wolontariuszom, straży pożarnej i maltańczykom oraz mediom lokalnym. Nasza inicjatywa to zmieniać na lepsze otaczającą nas rzeczywistość, mniej znieczulenia więcej radości poprzez rekreacje i sport. Człowiek jest najważniejszy - to nasze motto jesteśmy otwarci na każdą inicjatywę poprawiającą jakość życia ludzkiego. Zapraszamy do dalszej współpracy wszystkich - namawia w imieniu organizatorów Janusz Michalak.

opr.s/ zdj. Andrzej Habina
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
fred14:04, 24 września 2017
Piknie było ale trochę pogoda nie taka ale prowadzący był SUPER.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas