Piątek, 07 maj 2021, Imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy
Szczawnica i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 29.628 km/h Wilgotność: 62
Clouds
11°
Wiatr: 29.628 km/h Wilgotność: 62
Clouds
12°
Wiatr: 29.628 km/h Wilgotność: 62
Clouds
15°
Wiatr: 35.172 km/h Wilgotność: 58
Clouds
13°
Wiatr: 10.224 km/h Wilgotność: 67
Clouds
11°
Wiatr: 29.628 km/h Wilgotność: 62
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
10.03.2018, 16:10 | czytano: 3035

Drwale z Czarnego Dunajca zagrali z Team Polonia USA w szczytnym celu (zdjęcia)

Na czarnodunajeckim lodowisku odbył się towarzyski mecz hokejowy pomiędzy miejscowym zespołem „Drwale Czarny Dunajec” i polonijną drużyną „Team Polonia USA”. Rywalizowano o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec.

Była to już kolejna tego typu impreza, tym razem ze szczytnym, charytatywny celem. Wszelkie zebrane i wylicytowane środki zasilą konto Fundacji „Szczęśliwe Jutro”, która planuje budowę dwóch domów dziecka we Wróblówce, w tym jednego dla nastolatek w ciąży i z dziećmi.

Na lodowisko w Czarnym Dunajcu przybyły tłumy. Emocjonująca rywalizacja zakończyła się zwycięstwem gości z USA, ale wynik 8 do 3 dowodzi, że i gospodarze doskonalą technikę bo w ubiegłym roku przegrali 19 do 3!

Na koniec w rzutach karnych ostatecznie zapadł remis 5:5.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy włączyli się w organizację meczu: Wójtowi Gminy Czarny Dunajec, obsłudze lodowiska w Czarnym Dunajcu, Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnym Dunajcu za obstawę medyczną, zespołom „Drwale Czarny Dunajec” i gościom z USA „Team Polonia USA”, drużynie Podhale Nowy Targ i firmom: Evenement Ski Jumping Team, LAVARD, Kotelnica Białczańska, Witow-Ski, Hotel Bachledowka, DRI Foto, Firma Kantor, Chochołowskie Termy, Panax Sklep Sportowo – Turystyczny, Gorący Potok, MaxSerwis, Kwiaciarnia Dandelion, a także Adamowi Witkowi, Adamowi Brzozie – Fotografia Artystyczna i Mariuszowi Czerkawskiemu. Podziękowania kierują także do wszystkich kibiców, którzy dopingowali obie drużyny i wsparli datkami akcję Fundacji „Szczęśliwe Jutro”.

oprac wo/ zdjęcia Marcin Rafacz
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij