Drwale z Czarnego Dunajca zagrali z Team Polonia USA w szczytnym celu (zdjęcia) - podhale24.pl
Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Zakopane
Rain
19°
Wiatr: 16.38 km/h Wilgotność: 57 %
Rain
19°
Wiatr: 12.204 km/h Wilgotność: 42 %
Clouds
20°
Wiatr: 19.188 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
22°
Wiatr: 9.972 km/h Wilgotność: 67 %
Clouds
21°
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 57 %
Rain
19°
Wiatr: 5.292 km/h Wilgotność: 76 %
Jakość powietrza
34 %
Nowy Targ
32 %
Zakopane
38 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 17 | 34 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
10.03.2018, 16:10 | czytano: 4398

Drwale z Czarnego Dunajca zagrali z Team Polonia USA w szczytnym celu (zdjęcia)

Na czarnodunajeckim lodowisku odbył się towarzyski mecz hokejowy pomiędzy miejscowym zespołem „Drwale Czarny Dunajec” i polonijną drużyną „Team Polonia USA”. Rywalizowano o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec.

Była to już kolejna tego typu impreza, tym razem ze szczytnym, charytatywny celem. Wszelkie zebrane i wylicytowane środki zasilą konto Fundacji „Szczęśliwe Jutro”, która planuje budowę dwóch domów dziecka we Wróblówce, w tym jednego dla nastolatek w ciąży i z dziećmi.

Na lodowisko w Czarnym Dunajcu przybyły tłumy. Emocjonująca rywalizacja zakończyła się zwycięstwem gości z USA, ale wynik 8 do 3 dowodzi, że i gospodarze doskonalą technikę bo w ubiegłym roku przegrali 19 do 3!

Na koniec w rzutach karnych ostatecznie zapadł remis 5:5.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy włączyli się w organizację meczu: Wójtowi Gminy Czarny Dunajec, obsłudze lodowiska w Czarnym Dunajcu, Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnym Dunajcu za obstawę medyczną, zespołom „Drwale Czarny Dunajec” i gościom z USA „Team Polonia USA”, drużynie Podhale Nowy Targ i firmom: Evenement Ski Jumping Team, LAVARD, Kotelnica Białczańska, Witow-Ski, Hotel Bachledowka, DRI Foto, Firma Kantor, Chochołowskie Termy, Panax Sklep Sportowo – Turystyczny, Gorący Potok, MaxSerwis, Kwiaciarnia Dandelion, a także Adamowi Witkowi, Adamowi Brzozie – Fotografia Artystyczna i Mariuszowi Czerkawskiemu. Podziękowania kierują także do wszystkich kibiców, którzy dopingowali obie drużyny i wsparli datkami akcję Fundacji „Szczęśliwe Jutro”.

oprac wo/ zdjęcia Marcin Rafacz
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas