Sobota, 22 wrzesień 2018, Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Czarny Dunajec i okolice
deszcz
Wiatr: 4.3 km/h Wilgotność: 99%
lekki deszcz
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
lekki deszcz
Wiatr: 4.7 km/h Wilgotność: 99%
deszcz
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 95%
lekki deszcz
12°
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 92%
deszcz
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 93%
12.09.2018, 11:01 | czytano: 758

Podziękowania dla zakopiańskich nauczycieli

Fot. Marcin Szkodziński

Nauczyciele, którzy otrzymali stopień nauczyciela mianowanego oraz dyplomowanego odebrali gratulacje z rąk burmistrzów miasta pod Giewontem oraz złożyli ślubowanie.

Podczas sesji Rady Miasta Zakopanego radni wraz burmistrzami dziękowali nauczycielom za ciągłe kształcenie się w wykonywanym zawodzie dla dobra dzieci. Nauczycielom wręczono kwiaty oraz odebrano przysięgę od nowych nauczycieli dyplomowanych. Stopień nauczyciela mianowanego uzyskali Halina Bukowska, Magdalena Weronika Fatla i nieobecny na sesji Łukasz Pac. Stopień nauczyciela dyplomowanego otrzymali Bernadeta Kurowska, Agnieszka Łukaszczyk, Janina Kardasińska i Dariusz Basiński.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij