Wtorek, 11 sierpień 2020, Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
17°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 2
Clouds
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 82
Clouds
13°
Wiatr: 2.988 km/h Wilgotność: 90
Clouds
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
08.10.2018, 11:15 | czytano: 2187

Badaj piersi! (zdjęcia)

Fot. Szymon Pyzowski

Podhalańskie Amazonki były organizatorkami VII Kampanii Profilaktyki Raka Piersi, która odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.

W programie imprezy znalazł się koncert „Trzeba słuchać muzyki życia II”, event w wykonaniu młodzieży ze szkół, studia piosenki Septyma, koncert zespołu Folkland oraz ogłoszenie kolejnych zaproszeń na bezpłatne badania USG piersi.

Gośćmi uroczystości byli m.in. wiceburmistrz Joanna Iskrzyńska-Steg, wicestarosta Władysław Tylka, przewodniczący Rady Miasta Andrzej Rajski i radny wojewódzki Stanisław Barnaś.

sp/ zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
kogitator19:18, 9 października 2018
Trzeba zadbać o nasycenie swojego organizmu w witaminę C, magnez, cynk, miedź, selen, jod, cholecalcyferol (D3), witaminy z grupy B, itd. Natomiast badań piersi USG robić kategorycznie nie należy!
Emerytka19:22, 8 października 2018
Piękna akcja! brawo!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij