Wtorek, 25 luty 2020, Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 61
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 61
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 61
Rain
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 61
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 61
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
29.11.2018, 16:52 | czytano: 1795

Teddy Bear Toss ponownie na nowotarskim lodowisku

Już jutro podczas meczu Szarotek z z Tauron KH GKS Katowice odbędzie się akcja Teddy Bear Toss - zebrane pluszaki zostaną przekazane dla dzieci leczących się w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym w Nowym Targu.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy przynieść pluszaka na mecz i w odpowiednim momencie rzucić ją z trybun na taflę lodowiska. Mecz odbędzie się 30 listopada o godz. 18:00 w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu.

Zachęcamy wszystkich kibiców do przyniesienia nowych maskotek lub zakupu ich przed kasami lodowiska tuż przed meczem. Przypominamy, że maskotki rzucamy na tafle po pierwszej zdobytej przez nasz zespół bramce - mówi prezes TatrySki Podhale Marcin Jurzec.

Jeśli nie masz pluszaka, będzie można kupić je przed meczem w cenach 15, 20 i 25 zł w zależności od wielkości maskotki.

Wszystkie pluszaki, które wylądują na tafli zostaną zebrane i podobnie jak w ubiegłych latach przekazane dzieciom, które przebywają na oddziale pediatrycznym Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu.

Przypominamy, że w sprzedaży są już bilety online na jutrzejsze spotkanie - ceny są takie same jak w kasach a bilet dostaje się mailem i smsem, bez kolejki do kasy i bez czekania.

wo/ mat. KH Podhale
najnowsze informacje
komentarze
JA14:58, 30 listopada 2018
Tylko proszę zauważyć że szpital nie chętnie przyjmuje miśki bo w nich gromadzi się dużo kurzu niestety może by tak książeczki lub malowanki i kredki?
normal12:45, 30 listopada 2018
Bruno coś ty spożywał ?!! Taka fajna akcja a ty o pieniądzach. Jak cie nie stać na te 13 zł za wstęp to ja Ci kupie bilet. Lepiej kup misia bo to nie dla hokeja tylko dla dzieci ze szpitala a jak będzie za dużo na oddział pediatryczny to myślę że dostana tez inne oddziały.
normal08:19, 30 listopada 2018
A jak Podhale nie strzeli gola to kiedy rzucamy ?
Bear07:47, 30 listopada 2018
Teddy na lodowisku, a młucka pod szatnią
Bruno23:56, 29 listopada 2018
G... wiecie na czym polega promocja danego towaru, jak ma być dobrze w klubie jak nie umieciecie docenić kibiców,za przyniesioną maskotkę wejście za freee . i mamy w tedy 2000 maskotek na lodzie i co z tego że oddział pediatryczny nie poradzi sobie z tą ilością maskotek!
Dawniej na trzecią tercję wchodziło się za free, i teraz od 15 lat zawsze kupuję karnet bo kocham ten sport, dlaczego nie potraficie sprzedać 1000 karnetów, bo wam się nie chce, w chcecie aby
klient przyszedł do was, sorry ale to nie ten czas jeszcze nie ten.
Dlaczego ma przyjść ??? Nie udolni ludzie na stanowiskach . A co z długami MMKS kiedy odda kasę zaległym podmiotom ???
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij