Wystawa modeli pojazdów strażackich w Rabce - podhale24.pl
Jabłonka
Clouds
13°C
Clouds
14°C
Clouds
13°C
Clouds
14°C
Clouds
13°C
Clouds
11°C
Kartka z kalendarza
27.04.2009, 15:35 | czytano: 1924

Wystawa modeli pojazdów strażackich w Rabce

RABKA. W Rodzinnym Parku Rozrywki "Rabkoland" można oglądać liczącą czterystu samochodów kolekcję modeli pojazdów strażackich brygadiera Marka Pisarka z Katowic.

Archiwum Rabkolandu
Archiwum Rabkolandu
Wystawę otwarto w weekend. Na uroczystość przybyło liczne grono strażaków ze st. bryg. Józefem Galicą, zastępcą Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP na czele. Okrasą spotkania był występ orkiestry dętej OSP Raba-Zdrój z
jej kapelmistrzem Jackiem Klinowskim. Na zakończenie odbył się pokaz ratowniczo-gaśniczy w wykonaniu strażaków z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej Rabka-Zdrój.

r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas