Środa, 26 luty 2020, Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Nowy Targ i okolice
Rain
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 60
Rain
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 60
Rain
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 60
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 70
Rain
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 60
Rain
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 60
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
12.02.2019, 13:36 | czytano: 1076

Beata Sabała-Zielińska z nominacją

Pochodząca z Nowego Targu pisarka została nominowana w największym literackim plebiscycie w Polsce.

Już po raz czwarty internauci wybiorą Książki Roku portalu lubimyczytać.pl. Wśród tytułów nominowanych w kategorii Literatura faktu, publicystyka znalazła się książka pt. "TOPR. Żeby inni mogli przeżyć" autorstwa nowotarżanki Beaty Sabały-Zielińskiej.

Książka o ratownikach Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Zakopanem ukazała się jesienią ubiegłego roku. Jak informuje wydawnictwo Prószyński, autorce jako jedynej udało się namówić ratowników do rozmowy i szczerego opowiedzenia o blaskach i cieniach ich pracy.

oprac. r/ materiały prasowe
najnowsze informacje
komentarze
Mariusz16:51, 12 lutego 2019
Ksiazka do złudzenia przypomina publikacje Jagiełły...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij