Czwartek, 22 sierpień 2019, Imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clear
15°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
26.03.2019, 20:56 | czytano: 1650

Turniej dla Asi (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski

LUDŹMIERZ. W sali gimnastycznej przy gimnazjum w Ludźmierzu rozegrany został turniej piłkarski w trzech kategoriach wiekowych: 2010, 2011, 2012 i młodsi. W zawodach wzięły udział 23 drużyny, czyli około 200 piłkarzy. Wszyscy spotkali się, by wesprzeć rodzinę Asi Podczerwińskiej.

Podczas imprezy dzieci miały zapewnione animacje, posiłek i wiele atrakcji. W każdej z kategorii wiekowej uczestnicy zajęli 1 miejsce- turniej odbywał się bez klasyfikacji końcowej dlatego każdy podczas zakończenia dostał pamiątkowy medal i voucher zniżkowy do Gorącego Potoku. Podczas imprezy zostały zorganizowane licytacje i aukcje z których środki zostały przekazane na leczenie Asi Podczerwińskiej.

Turnieje w dziecięcych kategoriach wiekowych mają to do siebie, że przyciągają ze sobą tłumy kibiców, każdy zawodnik miał na trybunach 2-4 osoby które go dopingowały.

- Jestem bardzo zadowolony z imprezy którą udało się nam zorganizować. Wspólnymi siłami z rodzicami grup z roczników 2010/ 2011/ 2012 podjęliśmy się tego zadania. Wielkie podziękowania należą się przede wszystkim rodzicom, którzy od rana do wieczora pomagali w organizacji imprezy i czuwali aby wszystko szło zgodnie z planem. Sędziom z podokręgu, którzy od rana czuwali nad przestrzeganiem przepisów na boisku. A także sponsorom i darczyńcom. Są to: Piotr Koczur, Krzysztof Ślimak, Beata Jachymiak, Marta Ścisłowicz, Maciej i Katarzyna Zubek, Tomasz Ciszek, Anna Plewa, Renata Janczy, Anna Bednar, Zofia Faron i Marcin Niewiarowsk, Sklep ABC w Ludźmierzu – Szczepan Kocańda, Sklep ABC w Łapszach Wyżnych- Natalia Sołtys, Piekarnia Andrzeja Jachymiaka, Lila Sport, DidoSport, Termy Gorący Potok, Biżuteria Alessandria, NKP Podhale Nowy Targ, Tatry Ski Podhale, Kolegium Sędziów Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej, Hanzel Mechanika Pojazdowa Krzysztof Koczur, InterCars, Harcowania Animacje. Dziękuję każdemu, kto przyczynił się do organizacji oraz sponsoringu - podsumowuje w imieniu organizatorów Przemysław Zając.

opr.s/ zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij