Czwartek, 22 sierpień 2019, Imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii
Zakopane i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clear
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
30.03.2019, 18:28 | czytano: 3978

Sezon motocyklowy na Podhalu oficjalnie rozpoczęty (zdjęcia)

W sobotę odbył się pierwszy w tym roku zlot motocyklowy na Podhalu. Na mszę święta inaugurującą tegoroczny sezon przyjechała do Bukowiny Tatrzańskiej rekordowa liczba motocyklistów.

O dobry i bezpieczny sezon modlili się wspólnie z nimi ksiądz proboszcz Władysław Pasternak i duszpasterz motocyklistów w Archidiecezji Krakowskiej ks. Tomasz Stec.

W tym roku do Bukowiny Tatrzańskiej przyjechała rekordowa liczba motocyklistów. Przykościelny plac szczelnie wypełnił się maszynami, a spóźnialscy musieli parkować po chodnikach. Organizatorzy naliczyli ok. 400 motocykli.

Ks. Stec zaprosił motocyklistów na kolejne zloty: 26 maja na Moto Majówkę do Rabki-Zdroju i 9 czerwca na zjazd w Miętustwie.

r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Grabarz15:22, 31 marca 2019
A potem ? na patelnie? ,podobno zwiekszono tam szybkość przelotowa do 250 km ,dla normalnych objazd bokiem
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij