Gmina Nowy Targ na targach BikeExpo - podhale24.pl
Sobota, 24 lutego
Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Szczawnica
Clouds
Wiatr: 12.132 km/h Wilgotność: 63 %
Clouds
Wiatr: 14.58 km/h Wilgotność: 30 %
Clouds
Wiatr: 8.856 km/h Wilgotność: 58 %
Clouds
Wiatr: 7.164 km/h Wilgotność: 61 %
Clouds
13°
Wiatr: 9.324 km/h Wilgotność: 59 %
Clouds
10°
Wiatr: 11.664 km/h Wilgotność: 72 %
Jakość powietrza
30 %
Nowy Targ
14 %
Zakopane
12 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
07.04.2019, 09:10 | czytano: 3196

Gmina Nowy Targ na targach BikeExpo

Gmina Nowy Targ promuje szlaki i ścieżki rowerowe oraz atrakcje turystyczne i obiekty noclegowe na terenie gminy i Podhala podczas trwających od dzisiaj targów rowerowych BikeExpo na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Na stoisku gminy można zapoznać się z ofertą turystyczną, odebrać ulotki, mapy i inne materiały promocyjne oraz obejrzeć filmy promujące atrakcje również w formule Virtual Reality za pomocą okularów 3D i filmów 360.

Dodatkowo można skosztować regionalnych smakołyków. Jak informuje wicewójt Marcin Kolasa, stoisko gminy cieszy się ogromnym zainteresowaniem i jest jednym z wyróżniających się pośród 130 wystawców z branży rowerowej i turystycznej.

Gmina Nowy Targ jest jednym z dwóch polskich samorządów promujących swoje atrakcje na BikeExpo. Swoją ofertę turystyczną prezentuje za to na targach wiele zagranicznych regionów z Austrii, Czech czy Węgier.

Źródło: materiały prasowe, oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Wieśniok16:05, 9 kwietnia 2019
Ścieżki są super. Nawet na promocje ścieżek jest, ale na wykup gruntów pod ścieżki, to ni ma. Przecie im wiele nie ubędzie, przecie to co mają i tak nic nie warte powtarzają w koło zapominając, że komuna już dawno minęła. A sprawiedliwość społeczna? No przecie scieżke dostali za darmo.
W okolicy metoda pozyskiwania przez specjalistów gminnych gruntów prywatnych pod inwestycje drogowe w tym ścieżko-drogi niby istniejące zyskała już nawet nazwę: "na partyzanta". Właściciele gruntów entuzjastycznie pozdrawiają pana vicewójta i życzą kolejnych sukcesów propagandowych.
Rider15:52, 7 kwietnia 2019
Można jeżdzić na targi turystyczne i zapraszać turystów. Można też wieszać wstążki i pisać do ministerstwa o uznanie miasta za zdegradowane. Można? Można!
U12:29, 7 kwietnia 2019
Miasto Nowy Targ na niekończącym się balu burmistrza. Za to na pierwszym miejscu najbardziej zadymionych miast Polski. Brawo Watycha. Brawo Iskrzyńska Steg
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas