Środa, 17 lipiec 2019, Imieniny: Anety, Aleksego, Julietty
Szczawnica i okolice
Clouds
20°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 37
Clouds
21°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 37
Clouds
21°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 37
Clear
21°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 43
Clouds
20°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 37
Clouds
20°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 37
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
14.04.2019, 10:50 | czytano: 1435

Publiczne toalety na Równi Krupowej "zamknięte na cztery spusty"

zdj. Piotr Korczak

ZAKOPANE. "Z końcem ubiegłego roku na tzw. dolnej Równi Krupowej, u zbiegu uli. Nowotarskiej i Alei 3 Maja - sporym nakładem środków publicznych wybudowano nowoczesny i estetyczny zewnętrznie obiekt sanitariatów miejskich świetnie wkomponowany w krajobraz. Jaki ten obiekt WC jest od wewnątrz, tego nikt - poza budowniczymi nie wie" - pisze nasz Czytelnik.

Jak zauważa autor listu do Redakcji - "mimo potrzeb takiego przybytku w tym turystycznym miejscu, w centrum miasta , obiekt nadal jest zamknięty na cztery spusty.

Mieszkańcy i turyści w potrzebie zaglądają z jednej i drugiej strony i nie mogąc skorzystać, załatwiają się w krzaczkach, albo za ścianami tego potrzebnego poniekąd obiektu, a na który wydatkowano taką kasę. Gdyby choć wisiała tam za szybą informacja, że "nieczynne" i informowała, gdzie najbliższy tego typu przybytek znajduje się w okolicy. A tu nic" - podsumowuje Czytelnik.

s/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
skansyniok11:07, 17 kwietnia 2019
Zamknięte bo miasto nie chce, aby załatwiano się na darmocha. Pięć lat muszą odczekać, bo latryny zostały zrealizowane z unijnych funduszy. Chryste Panie jaka dziadownia, posiadać obiekt i z niego nie korzystać, bo nie chce się wykładać kasy na funkcjonowanie. Lepiej poczekać, aż będzie można kasować za jedynki i dwójki.
na to czekamy -zako-pion19:09, 14 kwietnia 2019
Początek nowego burmistrza w Zakopanem był bardzo obiecujący , ale druga kadencja to już widać symptomy wypalenia , już marazm i takie drobne i większe wpadki jak choćby z tymi kiblami . Gdy się wie ,że ma się jeszcze w zanadrzu kolejna kadencję i wyrobione układziki , to schodzi się do normalności . Zakopiańczycy mogą powiedzieć -stop. Bo nie wszystkim panie burmistrzu zależy na stagnacji , a pokazał pan ,że się da, jak się chce Trzeba zrobić coś więcej ponad Sylwestra?.
mysz 2716:39, 14 kwietnia 2019
Wstyd !!!
limba próchniejąca obok krzaku róży14:31, 14 kwietnia 2019
Może w środku jeszcze nie jest skończone. Ale sezon tuż tuż, to pasowaloby sie pospieszyc.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij