Piątek, 19 lipiec 2019, Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
Jabłonka i okolice
Clouds
17°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clear
19°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 63
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clouds
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
14.04.2019, 15:09 | czytano: 823

Aplikacja "Ratunek" zablokowana

TOPR poinformował, iż Google zablokowało aplikację "Ratunek" w swoim sklepie Google Play. "Powodem jest zmiana polityki mająca na celu rzekomą poprawę bezpieczeństwa" - wyjaśniają ratownicy.

- W tej chwili trwają prace nad aplikacją spełniającą wymogi Google. Poinformujemy jak tylko pojawi się ona w sklepie - zapowiadają TOPR-owcy.

Aplikacje Ratunek, które zostały już pobrane działają prawidłowo.

opr.s/
najnowsze informacje
komentarze
p.15:19, 14 kwietnia 2019
Trzeba im zapłacić to odblokują.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij