Lato z Radiem w Zakopanem - informacje organizacyjne i porządkowe - podhale24.pl
Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Nowy Targ
Clouds
13°
Wiatr: 4.86 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
13°
Wiatr: 4.68 km/h Wilgotność: 83 %
Clouds
13°
Wiatr: 4.392 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
14°
Wiatr: 5.76 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
13°
Wiatr: 8.496 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
Wiatr: 8.82 km/h Wilgotność: 93 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
27.06.2019, 21:31 | czytano: 2346

Lato z Radiem w Zakopanem - informacje organizacyjne i porządkowe

Organizatorzy koncertu "Lato z Radiem" w Zakopanem, który odbędzie się 29 czerwca na Dolnej Równi Krupowej, proszą uczestników o zapoznanie się z ważnymi informacjami organizacyjnymi, związanymi z zapewnieniem porządku i bezpieczeństwa podczas wydarzenia.

Informacje organizacyjne i porządkowe:

Koncert „Lata z Radiem” w dniu 29 czerwca na plenerowej scenie na Dolnej Równi Krupowej rozpocznie się o godz. 17:00. Trzy wejścia na teren imprezy masowej będą zlokalizowane od strony Al. 3 Maja, skrzyżowania ul. Kościuszki z Al. 3 Maja oraz ul. Kościuszki. Zostaną one otwarte dla publiczności o godz. 16:00.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Zlokalizowane na terenie Równi Krupowej strefy muzyczna i relaksu będą otwarte w piątek i sobotę od godz. 12:00.

Szczegółowy program Festiwalu „Lato z Radiem” znajduje się na stronie www.zakopane.pl.

Zachęcamy kierowców do pozostawienia samochodów w miejscu zakwaterowania oraz do poruszania się po Zakopanem pieszo lub komunikacją miejską.

Prosimy o zapoznanie się regulaminem imprezy masowej dostępnym na stronie www.zakopane.pl oraz przed wejściami na teren imprezy.

Przebywając na terenie imprezy masowej bezwzględnie należy się stosować do poleceń służb porządkowych, zarówno organizatora, jak również Policji.

Teren imprezy masowej jest objęty zakazem wnoszenia i spożywania alkoholu.

Na imprezę masową nie wolno wnosić ani używać materiałów pirotechnicznych, broni, noży lub innych przedmiotów, które mogą być potencjalnie niebezpieczne.

Znajdując się na imprezie masowej, nie wolno w żaden sposób zakłócać jej przebiegu.

Wszyscy uczestnicy imprezy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu imprezy oraz podlegają restrykcjom Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

Przypominamy, że zgodnie z Ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych, niestosowanie się do poleceń służb porządkowych czy też wnoszenie i używanie alkoholu, stanowi wykroczenie. Z kolei wnoszenie na teren imprezy broni, pirotechniki lub innych materiałów niebezpiecznych jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności do lat 5. Rzucanie przedmiotami mogącymi stanowić zagrożenie dla życia zdrowia lub bezpieczeństwa uczestników, jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności do lat 2.

Przypominamy o konieczności zadbania o bezpieczeństwo osobiste, a także zwrócenia uwagi na torebki i portfele. Nie pozostawiajmy rzeczy wartościowych bez nadzoru, znajdując się w tłumie cenne przedmioty trzymajmy w kieszeniach wewnętrznych.

Organizatorzy, oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas