Niedziela, 08 grudzień 2019, Imieniny: Marii, Wirginii, Zenona
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 89
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 64
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Dostateczna
30.06.2019, 18:16 | czytano: 989

III Turniej piłkarski im. Tomasza Mikłusiaka (wyniki i zdjęcia)

zdj. Andrzej Habina

Już po raz trzeci na stadionie piłkarskim w Lipnicy Wielkiej rozegrano turniej dla uczczenia pamięci Tomasza Mikłusiaka – zmarłego przedwcześnie na chorobę nowotworową wieloletniego kapitana lipnickiego klubu sportowego Babia Góra.

Po porannej Mszy św. w kościele pw. św. Jadwigi Królowej rodzina, zawodnicy i goście udali się na stadion. Następnie po powitaniu zebranych przez wójta Mateusza Lichosyta rywalizację rozpoczęli młodzicy. Wśród nich najlepsi okazali się piłkarze Perfect Skills Academy z Lipnicy Wielkiej, na drugim miejscu uplasowała się Orawa Jabłonka a na trzecim KS Babia Góra.

Do zawodów przystąpiło także sześć seniorskich zespołów. Pierwsze miejsce w tej kategorii zdobyła drużyna KS Babia Góra, drugie Ekipa z orlika a trzecie Nauczyciele. Mecze z miejscowymi drużynami rozgrywała także reprezentacja Polski księży – aktualni brązowi medaliści Mistrzostw Europy księży, ale tym razem uplasowali się tuż za podium.

Oprócz sportowej rywalizacji uczestnicy i goście memoriału mieli również możliwość udziału w zbiórce krwi oraz w akcji charytatywnej na rzecz osób potrzebujących. Najmłodsi z kolei mogli skorzystać z takich atrakcji jak: dmuchany plac zabaw, malowanie twarzy, loteria fantowa i innych aktywności zorganizowanych przez Przedszkole Bajkowa Kraina.

Wyniki
Młodzicy:
1. Perfect Skills Academy I
2. Orawa Jabłonka
3. KS Babia Góra
4. Perfect Skills Acedemy II
5. KS Babia Góra II

Seniorzy:
1. KS Babia Góra
2. Ekipa z orlika
3. Nauczyciele
4. Reprezentacja Polski księży
5. Załuczne
6. KS Babia Góra II

Tekst i zdj. Andrzej Habina
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij