Niedziela, 09 sierpień 2020, Imieniny: Romualda, Romana, Ireny
Jabłonka i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clear
18°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 2
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clear
17°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clear
16°
Wiatr: 2.628 km/h Wilgotność: 89
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
03.07.2019, 12:29 | czytano: 1004

Zapisy na VII Ogólnopolską Olimpiadę Sportowo-Pożarniczą Strażaków OSP w Kluszkowcach

Trwają zapisy na VII Ogólnopolską Olimpiadę Sportowo-Pożarniczą Strażaków OSP, która odbędzie się w dniach 14 i 15 września 2019 roku po raz drugi na terenie Ośrodka Czorsztyn - Ski w Kluszkowcach w gminie Czorsztyn.

Wpisana już na stałe w kalendarz zawodów strażackich Olimpiada OSP jest jedną z największych imprez sportowych w kraju, ponieważ co roku bierze w niej udział kilkadziesiąt jednostek reprezentujących prawie wszystkie województwa. Na jej atrakcyjność wpływa niespotykany nigdzie przebieg konkurencji oraz formuła zawodów rozgrywanych na nietypowej jak na zawody strażackie arenie sportowej umiejscowionej w górach.

W zawodach biorą udział dowolne krajowe jednostki OSP. Startują 5 osobowe drużyny z podziałem na druhów, druhny i drużyny mieszane. Jednostki OSP mogą zgłosić swoją drużynę do jednego wybranego przez siebie podziału lub od 1-2 drużyn w dowolnie wybranych przez siebie podziałach albo w każdym z podziałów. Można także zgłosić drużynę lub drużyny częściowo składające się ze strażaków z danej jednostki OSP jak również strażaków z innych jednostek. Zawodnicy muszą być pełnoletni, jednak organizatorzy warunkowo dopuszczają do startu w każdej ze zgłoszonych przez dane OSP drużyn opcjonalnie do 2 zawodników, którzy ukończyli 15 lat.

Na wyznaczonej w górskim terenie trasie od momentu startu do chwili przekroczenia linii mety, drużyny mają w jak najkrótszym czasie do zaliczenia (każdego dnia inne) kolejno następujące po sobie przeszkody i zadania. Tradycją i ciekawostką tych 2-dniowych zawodów jest to, że o zadaniach i ich kolejności zawodnicy dowiadują się dopiero w dniu startu. Wszelki sprzęt do zaliczenia poszczególnych konkurencji dostarczają organizatorzy. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 12.09.2019.

Kontakt w sprawie zawodów email: tokbike1@op.pl

Info: www.facebook.com/olimpiadastrazakowosp / , zosprp.malopolska.pl

Materiały organizatorów, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij