Sobota, 18 styczeń 2020, Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 48
Clouds
-0°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 48
Clouds
-0°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 48
Mist
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Clouds
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 48
Clouds
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 48
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dobra
09.09.2019, 19:34 | czytano: 2162

Dym w bibliotece

zdj. OSP Szczawnica

Po południu, służby ratunkowe otrzymały informację o możliwym pożarze w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Krościenku nad Dunajcem.

Na miejsce udały się zastępy Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Krościenko i ze Szczawnicy - w sumie 8 samochodów gaśniczych.


Szczęśliwie kazało się, że to tylko zadymienie spowodowane zwarciem instalacji elektrycznej i sytuacja została szybko opanowana.

JD, zdj. OSP Szczawnica
najnowsze informacje
komentarze
Czyt-nik15:32, 10 września 2019
Już myślałem, że to akcja czytelnicza, bo jedną z lektur tegorocznego Narodowego Czytania była nowela "Dym" M. Konopnickiej, a to tylko news jak co dzień, czyli zwykła interwencja strażacka.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij