Policjanci na lodzie - podhale24.pl
Poniedziałek, 04 marca
Imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława
Zakopane
Clouds
Wiatr: 5.76 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
Wiatr: 7.056 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 4.248 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 2.844 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
Wiatr: 5.76 km/h Wilgotność: 85 %
Jakość powietrza
262 %
Nowy Targ
72 %
Zakopane
192 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dostateczna
PM 10: 131 | 262 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 36 | 72 %
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
PM 10: 96 | 192 %
12.09.2019, 12:37 | czytano: 5973

Policjanci na lodzie

Już jutro w Nowym Targu rozpocznie się pierwszy Hokejowy Turniej Charytatywny o Puchar przewodniczącego Regionu IPA Nowy Targ. Zaplanowana na dwa dni rywalizacja ma - poza sportową stroną, także charytatywny wymiar - pomoc małej Asi.

Środki zebrane podczas turnieju zostaną przeznaczone na kosztowną operację dziewczynki, która cierpi na wrodzoną wadę nóżki - hemimelię strzałkową. Turniej zbiega się również z tegorocznymi obchodami 10. rocznicy powstania Policji Państwowej. W dwudniowych zmaganiach wezmą udział policjanci z Polski i Słowacji, a także emerytowani funkcjonariusze Policji.

Podczas konferencji prasowej zorganizowanej w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu o turnieju opowiedział jego pomysłodawca Mateusz Kapołka oraz osoby zaangażowane w jego organizacje.Organizatorem jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji Region Nowy Targ a patronat nad wydarzeniem objęli Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu, Burmistrz Miasta Nowy Targ, Starosta Powiatu nowotarskiego, Dyrektor Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu, Prezydent Sekcji Polskiej IPA, Prezydent Sekcji Słowackiej IPA.

Na konferencji obecna była też sama zainteresowana, urocza Asia Podczerwińska, o problemach której opowiedział jej tata Sebastian.Jeśli już teraz chcielibyście weprzeć dzielną małą góralkę w jej drodze do zdrowia to trwa zbiórka w serwisie www.siepomaga.pl.

W składach drużyn zobaczymy policjantów z jednostek KPP Zakopane, KPP Oświęcim, KPP Gorlice, KPP Oświęcim, CBŚ Katowice, KP Krynica, KPP Chrzanów, oraz oczywiście KPP Nowy Targ, a także z Trencina i Popradu.

W trakcie meczów finałowych organizatorzy zapowiadają dodatkowe atrakcje. Będą tańce na lodzie, zaprezentują się dzieci z MMKS Podhale i zawodnicy z extra ligowego zespołu Podhale Nowy Targ, będą też licytacje koszulek z autografami znanych osób.

Szczegółowy plan turnieju dostępny jest w dziale Co Gdzie Kiedy

wo/
zobacz także
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Wojtek20:06, 15 września 2019
Arturze,gratuluję Ci.
Artur14:00, 12 września 2019
Fajna inicjatywa. Gratulacje dla organizatorów. Szanowni Policjanci pracujcie nad tym, żeby gdy się Was widzi czuło się ulgę i myśl, że to jest ktoś kto pomoże a nie o k...., bo np jesteście schowani za zakrętem ewidentnie czyhając tylko na wypisanie mandatu. Życzę Wam dużo siły bo prace macie bardzo trudną....
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas