Niedziela, 07 marzec 2021, Imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty
Czarny Dunajec i okolice
Clear
-1°
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 51
Clear
-3°
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 51
Clear
-2°
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 51
Clear
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-4°
Wiatr: 4.572 km/h Wilgotność: 74
Clear
-1°
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 51
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dostateczna
21.09.2019, 14:30 | czytano: 5866

Komputer dla Zuzi, czyli pokłosie akcji Winter Classic (zdjęcia)

zdj. Szymon Pyzowski

Winter Classic rozegrał kolejnego seta niedzielnego turnieju i wraz z AND Computers ufundował dla Zuzi profesjonalny laptop, który pomoże w nauce, pasji fotograficznej oraz sprowadził uśmiech na jej zmęczoną chorobą twarz.

Przypomnijmy - przed niespełna tygodniem w nowotarskim Parku Miejskim zorganizowana została sportowo-rekreacyjna pod auspicjami WinterClassic.

Jak co roku zabawa miała przesłanie charytatywne - tym razem celem było wsparcie finansowe dla Zuzi Plewy, zmagającej się z ciężką i bolesną chorobą skóry.

- Cel uświęca środki i my jako organizacja, po raz kolejny to udowadniamy. Dzięki ludziom dobrej woli udało się zebrać około 10 tysięcy złotych na pomoc dla naszej dzielnej Zuzi. Jeszcze raz szczególne podziękowania za pomoc w organizacji imprezy dla nowotarskiego MOK-u, NKK, ZGZiR, MCSiR, Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu oraz Miasta Nowy Targ. Nie udałoby się to wszystko również bez pomocy naszych partnerów, których z roku na rok przybywa - komentuje w imieniu organizatorów Dariusz Świętek.

- Winter Classic i Zuzia wraz z rodzicami dziękuję firmą: STC, AND Computers, Bar Rumcajs, Pakfol, Bryjax, Żółtek Andrzej Skład Budowlany, Podhale Group, WENA Reklama Wizualna, Fabryka Reklamy, 1000 Ton Pomysłów, Gorący Potok, Medical Clinic, Termy Szaflary, Didosport, Steskal oraz Żarnecki - dodaje.

Organizatorzy dziękują też wszystkim uczestnikom niedzielnej zabawy i już zapraszają na kolejne wydarzenia pod hasłem "Winter Classic".

s/ zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
IT PP S.A.13:37, 23 września 2019
brawo AND-odwcy :)
m........a15:51, 22 września 2019
Chłopaki z Singer classic to wspaniałe Anioły
IT crowd16:10, 21 września 2019
brawo Mirki the best
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij