Środa, 03 czerwiec 2020, Imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary
Szczawnica i okolice
Clouds
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 51
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 51
Clouds
17°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 51
Rain
18°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 40
Clouds
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 51
Clouds
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 51
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
21.09.2019, 18:24 | czytano: 3546

VII Ogólnopolska Olimpiada OSP (zdjęcia)

zdj. Krzysztof Garbacz

Druhowie z OSP Zubrzyca Dolna mogą być podwójnie zadowoleni ze swojego udziału w VII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Sportowo-Pożarniczej Strażaków OSP, która odbyła się w dniach na terenie Ośrodka Czorsztyn - Ski w Kluszkowcach. Dzięki swojej sportowej postawie zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie podziałowej i dodatkowo wylosowali nagrodę główną wartości 20 tys. zł ufundowaną przez firmę Hubix.

Nowy w tym roku górski tor przeszkód o długości 350 m okazał się nie lada wyzwaniem dla startujących drużyn. W jednym i drugim dniu drużyny strażackie miały do pokonania po kilkanaście następujących po sobie zadań symbolizujących różne działania z akcji ratowniczych strażaków. Wśród startujących najliczniej reprezentowane było nasze województwo, a w dalszej kolejności lubelskie i podkarpackie. W zawodach brali udział także reprezentanci z województwa opolskiego, mazowieckiego, pomorskiego, śląskiego i wielopolskiego.

Podczas ceremonii otwarcia Edward Siarka Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP w Krakowie wręczył Medal Honorowy im. Wiesława Wody organizatorowi Olimpiady OSP dh Zbigniewowi Tokarskiemu.
W poszczególnych podziałach kolejno miejsca zajęli:

druhowie - 1.Zubrzyca Dolna 2.Ostoje woj. wielkopolskie 3.Targanice Dolne 4.Juszczyn
5.Małe Ciche
druhny - 1.Giedlarowa (woj. podkarpackie) 2.Brzeszcze 3.Waksmund 4.Ostrówek woj.
lubelskie 5.Stasiówka woj. podkarpackie
mixt - 1.Giedlarowa woj. podkarpackie 2.Kąkolewnica woj. lubelskie 3.Juszczyn
4.Brzeszcze 5.Biedaczów woj. podkarpackie

Zawody odbyły się pod patronatem honorowym Edwarda Siarki, posła i prezesa zarządu oddziału wojewódzkiego Związku OSP RP w Krakowie oraz
Łukasza Smółki Wicemarszałka Województwa Małopolskiego.

Organizatorami zawodów byli druhowie Zbigniew i Dariusz Tokarscy, współorganizatorem Oddział Wojewódzki ZOSP RP w Krakowie.

Materiały prasowe, r/ zdj. Krzysztof Garbacz
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
ziomal z Waksmunda09:10, 22 września 2019
Brawo Waksmund !!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij