Poniedziałek, 27 września 2021, Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 1.512 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
15°
Wiatr: 1.728 km/h Wilgotność: 85 %
Clear
13°
Wiatr: 2.844 km/h Wilgotność: 80 %
Clear
14°
Wiatr: 2.628 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
14°
Wiatr: 3.564 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
15°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 90 %
18.11.2019, 10:42 | czytano: 7022

Piotr Szewczyk nie awansował do półfinału The Voice of Poland

Fot. The Voice of Poland

32-letni muzykant z Pyzówki odpadł w ćwierćfinale muzycznego show TVP, ale zostawił po sobie bardzo dobre wrażenie.

Piotr, który występował w programie w drużynie Michała Szpaka, zaśpiewał w ostatnim odcinku utwór "Stay" Rihanny. Jurorzy ocenili, że jest znacznie lepszy w polskim repertuarze.

- Nie wiem czy ten angielski to jest w ogóle twoja historia - powiedziała Margaret.

- Bardziej charakterny jesteś w polskim języku - podkreślił Kamil Bednarek.

Głosami widzów do półfinału awansował Jakub Dąbrowski, a Michał Szpak wybrał Darię Reczek. Tym samym Piotr Szewczyk odpadł z programu.

Mimo to jego występ należy uznać za bardzo udany. Dobrze zapromował Podhale i pokazał, że jest zdolny i utalentowany.

- D Z I Ę K U J Ę ! - tymi słowami Piotr Szewczyk podziękował na Facebooku swoim fanom za oddane głosy i liczne wyrazy sympatii.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Wielbiciele10:50, 19 listopada 2019
Piotrek
Zafundowałeś nam niezapomniane wrażenia, Twoje występy wprawiają w zachwyt pewnie dlatego, że Ty i Twój śpiew cechuje niesamowita wrażliwość, autentyczność, spokój, prostota, szczerość, pokora, muzyka płynie Ci prosto z serca i to widać i słychać. Piękne jest to, że nie wstydzisz się skąd pochodzisz, a ta prawdziwa góralszczyzna jest w Tobie. Wspaniała promocja Podhala, które zachwyca i dzięki Tobie jesteśmy dumni, skąd pochodzimy i że Cię mamy.
Do tego jeszcze Twoje poczucie humoru i błyskotliwość, piękne jest też to, że zdajesz sobie sprawę, że za Twoim sukcesem stoi Twoja rodzina i im dużo zawdzięczasz.
Pomimo, że odpadłeś z ostatniego odcinka Voica to mamy wrażenie, że Twój czas się dopiero zaczął.
Życzymy powodzenia i spełnienia marzeń. Jesteśmy z Ciebie dumni!!!!!!!!
A@09:41, 19 listopada 2019
Z całym szacunkiem, ale jak dla mnie w Jego wykonaniu ostatniej piosenki w języku angielskim wyczuwalna była nuta góralszczyzny. Ogólnie miał do wyśpiewania słabe utwory oprócz piosenki Kai. Ale życzę powodzenia w karierze muzycznej.
górolka21:13, 18 listopada 2019
Piotr! Byłeś 1000 razy lepszy od Jakuba! Ten gość pokazał tylko, że nie umie śpiewać! Widocznie telewizja rządzi się swoimi prawami... powodzenia! Trzymam kciuki!
piekna20:21, 18 listopada 2019
pieknie spiewal szkoda ze nie przeszedl dalej, wedlug mnie Kuba nie powinien przejsc, spiewal jak ..... no nie dokoncze hehe. Piotrek trzymam kciuki i wybijaj sie dalej
cepe18:49, 18 listopada 2019
Gdyby nie gadał po góralsku to by sie wogóle do programu nie dostał...ale wiadomo że tam nie tylko o śpiewanie chodzi
Sentymenti15:13, 18 listopada 2019
Kuba Dąbrowski bardzo wzruszył się podczas swojego wykonu, ponieważ sam mówił, ze utwór Wracam do Domu potraktował bardzo osobiście. Dla mnie Kuba to taki Polski John Newman :)
Z kolei na występ Piotra czekałam cały wieczór i się nie zawiodłam, bardzo dobrze sobie poradził. Nie zgodzę się z jurorami, mnie jego angielski w ogóle nie przeszkadzał :)
aadd14:04, 18 listopada 2019
płaczący Kuba wygrał z nim, szkoda,że talent górala nie został doceniony
AL12:15, 18 listopada 2019
To, że on nie przeszedł tylko Kuba Dąbrowski który przez całą piosenkę fałszował to nie pojęte...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij