Wtorek, 11 sierpień 2020, Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
17°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 2
Clouds
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 82
Clouds
13°
Wiatr: 2.988 km/h Wilgotność: 90
Clouds
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
19.12.2019, 20:13 | czytano: 3126

Mikołaj wjechał maluchem na lodowisko (zdjęcia)

Fot. Szymon Pyzowski

NOWY TARG. Św. Mikołaj odwiedził podopiecznych Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego. Na lodowisko wjechał w klubowym maluchu "Szarotek".

W nowotarskiej hali lodowej powiało już świąteczną atmosferą. Zabrzmiała muzyka, która wprawiła wszystkich w piękny, świąteczny nastrój. W tej wyjątkowej chwili na trening przyszedł nawet Aron, za którym stęsknili się koledzy z drużyny. Kolega rówieśnik, który pomagał drużynie w odniesieniu zwycięstwa, a teraz musi chwilowo podleczyć swoje zdrowie i zapewne tęskni za hokejem - a my za nim. On również chciał spotkać Mikołaja na lodowisku, bo co roku jest to wspaniała i niezapomniana chwila, która dzieciom smakuje równie jak zwycięstwo. Dzięki temu ta chwila była równie szczęśliwa nie tylko ze względu na prezenty, ale także dlatego że znów wszyscy byliśmy razem w drużynie. Dodatkowo zjawił się on… małych hokeistów odwiedził sam Mikołaj!

I jak trzeba zaznaczyć, dokonał tego w najlepszym stylu. Wjechał klubowym samochodem przygotowanym przez Tomka Dziurdzika i jego rodzinę wprost na taflę lodowiska.

Dzięki sponsorom i ludziom dobrej woli był to bardzo bogaty Mikołaj. Obdarował aż 80 dzieciaków – tak tak, jest nas już tak dużo w tej najmłodszej, początkującej sekcji hokejowej. Tak liczna grupa to efekty świetnej współpracy z panią Kasią Wójcik, przewodniczącą Komisji Sportu, Turystyki i Promocji, wspieraną przez burmistrza Miasta Grzegorza Watycha, któremu nowotarski hokej i dzieciaczki są bliskie sercu.

Za zaangażowanie dziękujemy także panom z obsługi technicznej hali lodowej oraz sponsorom - Pawłowi Bargieł / Fitness Factory za sponsoring nadruków na bluzach, wypożyczalni strojów „Kacper” Nowy Targ za zadbanie o stroje okolicznościowe, Tomaszowi Żarneckiemu Nowy Targ za cukierki, Paulowi Neuwelt - naszemu świętemu.

Wyczarowanie tylu prezentów udało się dzięki Elżbiecie Wsół i Bartłomiejowi Zubek oraz Agnieszce Kawie, Magdalenie Szlachtowskiej, Asi Jaszczyk i Wioletcie Danel. Nie było łatwo, ale dzięki tym osobom i firmom udało się i było tyle radości – dziękujemy MMKS Podhale Nowy Targ.

Materiały prasowe MMKS, oprac. r/ zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
abcdefghijkl14:16, 20 grudnia 2019
Przecież to nie diabeł rozdawał prezenty tylko Mikołaj.
Z kibicami z kijem w *** też daleko nie zajadą więc panie @kibic proponuję /.../
kibic07:53, 20 grudnia 2019
Jak to się już wszystko, wszystkim pomieszało w głowach... od kiedy to diabeł prezenty rozdaje???? dziwić się, że świat coraz gorszy skoro sami dobrowolnie wszędzie diabła zapraszamy... wstydziła by się pani taki strój ubierać.... Z takimi fanami Szarotki to daleko nie zajedziecie .... a prezenty, to dobra rzecz
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij