Piątek, 28 luty 2020, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Jabłonka i okolice
Clouds
-0°
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-0°
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-0°
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 74
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
06.01.2020, 14:16 | czytano: 2271

Opłatek u górali Za Wielką Wodą (zdjęcia)

Już po raz kolejny w Domu Podhalan w Chicago odbył się tradycyjny Opłatek Związku Podhalan w Ameryce Północnej. Noworoczne spotkanie dla górali mieszkających za Wielką Wodą zorganizował zarząd główny amerykańskiej organizacji.

W Domu Podhalan w Chicago zebrali się nie tylko członkowie poszczególnych kół związkowych (reprezentują one mieszkańców poszczególnych miejscowości z Podhala, Spisza, Pienin i Orawy mieszkających w Ameryce), ale również kapelani związkowi i sympatycy organizacji.

Góralskie jasełka zaprezentowała Szkółka Pieśni i Tańca działają przy ZPAP. Nie zabrakło życzeń noworocznych i dzielenia się opłatkiem. Wystąpił też zespół „Ślebodni w USA”.

Na koniec wszyscy goście bawili się przy muzyce Marcus Band.

js/ fot. Wojciech Dorula
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij