Sobota, 26 wrzesień 2020, Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza
Nowy Targ i okolice
Rain
15°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 87
Rain
16°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 87
Rain
14°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 87
Rain
19°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 82
Rain
16°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 90
Rain
14°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
06.02.2020, 16:03 | czytano: 1294

Nika Lubowicz na zakończenie festiwalu kolędowego (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

W kościele Najświętszej Rodziny w Zakopanem odbył się ostatni koncert tegorocznego Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych, podczas którego wystąpiła Nika Lubowicz z zespołem.

Podczas rodzinnego muzykowania (wokalistce towarzyszyli m.in. bracia, Jakub i Dawid oraz dwie bratanice) zabrzmiały najpiękniejsze polskie kolędy oraz pastorałki autorstwa m.in. Macieja Pinkwarta i Stanisława Lubowicza.

NIKA LUBOWICZ – zakopianka, absolwentka Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na trzech kierunkach: Dyrygentura Chóralna, Fortepian oraz Wokalistyka Jazzowa. Laureatka wielu festiwali i konkursów wokalnych, stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W 2016 roku była nominowana do Nagrody „Fryderyk” w kategorii Debiut Fonograficzny Roku za płytę „Nika’s Dream”. Została uznana za „Nową Nadzieję Polskiego Jazzu”.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij