Poniedziałek, 13 lipiec 2020, Imieniny: Irwina, Margarety, Sary
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 87
Clouds
11°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 87
Clouds
11°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 87
Rain
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 5.94 km/h Wilgotność: 90
Clouds
10°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
25.03.2020, 18:41 | czytano: 1884

Konkurs plastyczny "Sowy w mieście Nowy Targ"

NOWY TARG. Urząd Miasta, osoby skupione w grupie "Otwórz oczy, patrz" oraz Daniel Urbaniak namawiają uczniów nowotarskich szkół podstawowych i przedszkoli do wzięcia udziału w w konkursie plastycznym "Sowy w mieście Nowy Targ".

Należy wykonać dowolną techniką plastyczną (kredki, farby, wydzieranka co tylko wam przyjdzie do głowy) pracę, na której głównym bohaterem będzie sowa w mieście - jedna dwie lub kilka.

Na prace organizatorzy czekają do 11 kwietnia br. Sfotografowane lub zeskanowane prace należy nadsyłać na adres e-mail: wpromocji@um.nowytarg.pl - w tytule maila wpisać „Konkurs plastyczny Sowy w Mieście Nowy Targ” a w treści podać imię i nazwisko dziecka - autora pracy, szkołę lub przedszkole oraz wiek.

Wyniki ogłoszone będą na Facebooku oraz stronie internetowej Miasta Nowy Targ do końca kwietnia.

Najlepsze, najciekawsze prace pojawią się na tablicy informacyjnej na Uszatym Szlaku Turystycznym w Borze na Czerwonym.

opr. s/
najnowsze informacje
komentarze
Pixel20:26, 29 marca 2020
@Szymek
zdjęcie zrobisz sowie/sobie
Szymek14:21, 29 marca 2020
A ja wezmę udział w konkursie innamaluję sowę
Fikus20:00, 28 marca 2020
@Di
Nie pisze się "wieżę" tylko "wierzę"
reszta w stylu jednego z muszkieterów z Krzywej 1.
Bez ładu, bez składu, z błędami. Uderz w stół!
Miasto jednak wydaje pieniądze i to duże, na pensje urzędników, którzy są zamknięci i wymyślają konkursy plastyczne po to żeby coś robić. Urlopy wybierzcie.
Di10:01, 28 marca 2020
Ludzie wszystko się wam nie podoba, co by miasto nie zrobiło.. To nie tylko miasto organizuje ale także Daniel. Nikt was do tego nie zmusza, nie chcecie nie uczestniczcie. Miasto nie wydaje tu żadnych pieniędzy jak piszecie. Piszecie dużo zadań ze szkoły, a myślicie że dzieci w szkole się obijają i siedzą i patrzą na nauczyciela? nie uczą się tak jak teraz powinni uczyć się w domu. tylko że zamiast nauczyciela jest nadzór rodzica. Może teraz docenicie prace nauczycieli jak musicie część ich pracy wykonać jako rodzic. Przyszło nam żyć w trudnych i dziwnych czasach ale musimy się do nich dostosować, ogarnąć jakoś. Oni też pracują zdalnie co nie jest łatwym zadaniem. Bo jak zdalnie przygotować uczniów do np egzaminów? Ale nie o tym tu mowa...?.
Chcecie brać udział w konkursie to bierzcie, nie chcecie to nie. Konkurs jest dla dzieci wiec niech się same wykażą talentem i kreatywnością a nie jak zawsze rodzice. Bo musi być pięknie i najlepsze.... nie , niech będzie po dziedzięcemu tak jak ONE potrafią. Powiecie nie mają czasu? Mają tylko wystarczy go odpowiednio wygospodarować zamiast tablety czy komputera, i nie wieżę że wtedy się nie znajdzie. Więcej dzieci w domu? Niech zrobią to razem. Dla nich to frajda i mogą wyjść naprawdę ciekawe rzeczy. Może nie jakieś super ale ich.
I zachęcam Pana Daniela aby wszystkie prace pokazały się na jakiejś stronie a nie tylko te najładniejsze. To będzie dla tych dzieciaków satysfakcja i motywacja do dalszego działania.
matołek11:04, 27 marca 2020
hejtuś co pisze cały czas o koziołkach ma rację. Ja też wolałem tego baranka loczka z ratusza. On był słodki i taki niewinny i świetnie promował nasze miasto
Monika07:28, 27 marca 2020
Pani Stegowa się najwyraźniej nudzi i myśli, że wszyscy się nudzą. Może zamiast konkursiku uruchomić pomoc zdalną w odrabianiu lekcji przez dzieci i rodziców? Takie rozwiązanie byłoby bardziej przydatne.
X21:31, 26 marca 2020
Koziołek Matołek w berecie z antenką
f1617:37, 26 marca 2020
do f16
Trumnę zostawiam dla ciebie.Twój wybór.
Chodzi o wyczucie chwili nie o sam pomysł. Spytaj twoich znajomych rodziców co robią z uczniami szkół i jak często. Uwierz mi, że nie mają czasu na telewizor i Netflixa jak ty. Odrabiają zadania i nie jest im łatwo. Zresztą liczba prac będzie wskaźnikiem a po nazwiskach laureatów zobaczymy czy to dzieci krewnych i znajomych królika.
Uważam, że urzędnicy w tym czasie nie powinni marnować energii i pieniędzy podatnika na konkursy i zabawy tylko ciężką pracę dla mieszkańców. Szczególnie tych potrzebujących. Jak widać cały czas w głowie zabawa. Proponuję następny konkurs na najładniejszą wstążkę!
do f1617:08, 26 marca 2020
Przesadzasz. Mamy wszyscy według ciebie siedzieć po cichu i ciemku i gotować się na śmierć? Żyjemy. Są ograniczenia, ale trochę radości nam nie zaszkodzi. Poza tym to fajny pomysł na wspólne posiedzenie z dziećmi. Domowa kwarantanna gdy się ma rodzinę to nie siedzenie i oglądanie ciągiem wiadomości albo Netflixa.

Ty jak chcesz - zapakuj się zawczasu do trumny. Ale daj innym żyć.
f1616:55, 26 marca 2020
Szkoda że urzędnicy w tym trudnym czasie marnują energię na bzdety
Matka Polka10:42, 26 marca 2020
Nasze dzieci są przeładowane zadaniami wysyłanymi przez internet. A my rodzice odrabianiem z nimi zadań i uczeniem ich. Zostawcie konkursy plastyczne i inne zabawy na lepszy moment.
Mieszkanka08:47, 26 marca 2020
Witam pomyslodawce. Super temat i konkurs. Dzieci będą zadowolone, a jeszcze bardziej jak w pracę konkursową zaangazuja się rodzice.
Przyjemne z pożytecznym.Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych w konkurs. Bede obserwowac ten temat.
Pinki23:02, 25 marca 2020
Otwórz oczy patrz - na Koziołka Matołka. Masakra jakaś. Płyn do dezynfekcji rąk kupcie dla urzędu a nie kolorowanki. Trza mieć wyczucie panie Watycha kolejny klops. Nie ten czas.
Nauka i rozrywka20:13, 25 marca 2020
Dobra propozycja dla młodych w czasie obecnych przerw w zajęciach szkolnych.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij