Środa, 27 maj 2020, Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
Nowy Targ i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 54
Clouds
16°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 54
Clouds
14°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 54
Rain
18°
Wiatr: 12.636 km/h Wilgotność: 62
Rain
13°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 78
Clouds
14°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 54
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
06.04.2020, 16:21 | czytano: 2017

Niewielkie zmiany w harmonogramie sprzątania ulic

zdj. Michał Adamowski

NOWY TARG. Trwa pozimowe sprzątanie ulic. Pracownicy Zakładu Gospodarczego Zieleni i Rekreacji proszą, by kierowcy nie zostawiali samochodów przy ulicach, które w danym dniu będą zamiatane. Harmonogram - poniżej.

We wtorek 7 kwietnia ekipa zajmie się ulicami: Słoneczną, Bulwarową, Generała Galicy, Os. Bednarskiego, Zacisze, Przywodzie, Norwida, Skotnicą, Skotnicą Górną, Ustroniem Górnym i Ustroniem oraz Halikowskiego.

8 kwietnia, czyli w środę będzie to: Nadmłynówka, Przechodnia, Kasprowicza, Kolejowa od zakopianki do Ludźmierskiej, Pod Brzegiem, Kasprowicza - ciąg dalszy, Kolejowa (obok stadionu), Pajerskiej, ul. Tetmajera, Dworcowa, Sybiraków, os. Na Skarpie, os. Bór.

W czwartek 9 kwietnia Grel, Starokrakowska, Św. Brata Alberta, Klikuszówka, Kwiatowa, Os. Nowe - prawa strona od Klikuszówki, Os. Niwa - prawa strona oraz Partyzantów.

Na piątek 10 kwietnia zaplanowano porządki na Kokoszkowie, Kokoszkowie Boczna /Zetor, Gorczańskiej, Lubertowicza, Zachemskiego, Zielonej, Os. Rekuckiego i Willowej.

Co się tyczy dwóch rejonów - byłe NZPS, Składowa, Ceramiczna, Os Nowe - lewa strona od Klikuszówki, Os. Niwa - lewa strona od Klikuszówki, a także Os. Robów, os. Buflak, Os. Zadział, Os. Marfiana Góra, Os. Oleksówki, Os. Gazdy, Smrekowa, Kotlina (3 odcinki) i Szuflów - to tam "dyspozycje wydawane są na bieżąco". Tam sprzątać będzie samochód ciężarowy i ciągnik. Na tych ulicach nie ma potrzeby rozwieszania informacji, bo nie ma tam samochodów blokujących sprzątanie - wyjaśnia Wojciech Wielkiewicz.

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij