Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 82
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
03.06.2020, 19:38 | czytano: 3750

Mieszkaniec Rogoźnika zaprojektował zwycięskie logo

Archiwum. M. Zubka

Mateusz Zubek z Rogoźnika wygrał konkurs na logo gminy Kąty Wrocławskie.

Mateusz Zubek ma 27 lat, pochodzi z Rogoźnika, na co dzień prowadzi studio brandingowe Cobance Studio, w którym zajmuję się brandingiem, projektowaniem logo oraz komunikacji wizualnych dla marek oraz instytucji. To jego pierwsze tego typu osiągnięcie w ogólnopolskich konkursach.

- Ideą do powstania znaku było przedstawienie wizerunku gminy łączącego nowoczesną formę z duchem historii i walorami przyrodniczymi - opowiada. - Logo wykonałem w minimalistycznej formie, wedle obowiązujących aktualnie trendów projektowania znaków tj. flat design (czyt. projektowanie płaskie). Styl ten ma na celu wyeliminowanie gradientów, cieniowań, odblasków, lustrzanych odbić itp. Cechuje się również ograniczeniem liczby kolorów i stosowaniem tylko prostych kształtów i typografii. Kontur zewnętrzny logo wpisuje się w odmianę tarczy heraldycznej i jest wykonany zgodnie ze schematem ich kreślenia. Wybierając powyższe techniki oraz odważny kolor symbolizujący wierność, czystość i trwałość uzyskany został zamierzony cel znaku.Jak poinformowali organizatorzy konkursu, zgłoszono do niego 200 prac. "Wszystkie bardzo ciekawe i inspirujące. Logo Mateusza Zubka wyróżniło się oryginalnością znaku, łatwością zapamiętania i wywołania pozytywnych skojarzeń. Ta praca wygrała również głosowanie mieszkańców" - czytamy w uzasadnieniu podanym przez samorząd.

r/
najnowsze informacje
komentarze
anonimowy abstynent19:13, 7 czerwca 2020
Podoba mi sie też.
gucio13:24, 4 czerwca 2020
brawo. super logo
Marcin22:02, 3 czerwca 2020
Gratulacje!
j2321:02, 3 czerwca 2020
Gratulacje :)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij