Poniedziałek, 01 marzec 2021, Imieniny: Antoniego, Radosława, Albina
Zakopane i okolice
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 70
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 70
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 79
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 70
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
17.07.2020, 15:27 | czytano: 2658

Restauracja Mała Szwajcaria zwyciężyła w plebiscycie “Najlepsza restauracja” na Podhalu (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

Klika tysięcy restauracyjnych gości wzięło udział w plebiscycie „Najlepsza restauracja” zorganizowanym przez MAKRO Polska. Mogli oni głosować na jeden z dziewięćdziesięciu lokali - uczestników programu Polskie Skarby Kulinarne. Najlepsi zostali zaprezentowani w albumie „Najlepsza Restauracja 2020”.

W zakopiańskiej restauracji Mała Szwajcaria odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród zwycięskiemu zespołowi. Nagrody od organizatorów konkursu Polskie Skarby Kulinarne odbierał Jacek Kasprzycki, właściciel Małej Szwajcarii oraz Damian Taras, szef kuchni. Restauracja doceniona została za potrawę z pstrąga. Zapowiedział, ze na kolejną edycję konkursu przygotuje jagnięcinę podhalańską.

W obszarze" Zakopane i Podhale" drugie miejsce zajęła Restauracja Kiyrnicka by Saguła w Rezydencji Gubałówka, trzecie - Restauracja Kopieniec w Hotelu Kopieniec w Murzasichlu

W plebiscycie Polskie Skarby Kulinarne w Krakowie zwyciężyła Restauracja Handelek, w Warszawie - Laska Marszałkowska, na Pomorzu - restauracja Kobaltowa w Hotelu Tristan w Kątach Rybackich, na Dolnym Śląsku - restauracja Tivoli w Legnicy.

Plebiscyt będzie kontynuowany - już w połowie lipca rusza jego druga edycja, w której goście wybiorą laureatów na cały rok 2021. W tym samym czasie pojawi się też nowa odsłona Polskich Skarbów Kulinarnych, pod hasłem “kultowych dań regionów”.

materiał prasowy, opr.s/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij