Wtorek, 20 październik 2020, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Jabłonka i okolice
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
20.09.2020, 15:51 | czytano: 1515

Zajęcia Jiu jitsu w Poroninie

zdj. nadesłane

Rozpoczął się nabór na zajęcia Jiu Jitsu, które odbywają się w świetlicy Gminnego Ośrodka Kultury w Poroninie (w środy od 17.00 i soboty od 12.30).

- W ramach zajęć gwarantujemy regularne treningi, staże, konkursy wewnątrz sekcyjne etc. Na zajęciach jest dużo gimnastyki, ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz podstawy Jiu jitsu. Wszystko, co determinuje prawidłowy rozwój psychofizyczny młodych ludzi. Zajęcia dostosowane do wieku i płci trenujących. I dziewczęta, i chłopcy znajdą coś dla siebie. Sekcja działa w ramach obowiązujących przepisów prawa. Docelowo będą dwie grupy młodsza i starsza, niemniej liczba miejsc jest ograniczona - informuje w imieniu organizatorów Maciej Tański.


Zajęcia skierowane są głównie do dzieci i młodzieży z gminy Poronin. Informacji można zasięgnąć również pod numerem telefonu 886760019.

Sekcja działa też w innych miejscowościach - wraz z wznowieniem zajęć trenerzy będa o tym informować.

opr.s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij