Czwartek, 29 październik 2020, Imieniny: Euzebii, Wiloletty, Narcyza
Jabłonka i okolice
Rain
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 87
Rain
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 89
Rain
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 82
Rain
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
21.09.2020, 11:06 | czytano: 2720

Mistrz Polski w modelarstwie z Nowego Targu

Piotr Bryja z pracowni modelarskiej Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu i członek Aeroklubu Nowy Targ, zdobył Mistrzostwo Polski modeli klasy F1E w kategorii juniorów.

Mistrzostwa odbyły się w miejscowości Toszek koło Gliwic. W trudnych warunkach atmosferycznych rozegrano pięć kolejek lotów. Najlepsze czasy lotów osiągnął Piotr Bryja.

Poza nim w Mistrzostwach Polski brało udział jeszcze dwóch zawodników z Nowego Targu - Maciej Zubek i Antoni Długopolski. Wszyscy trzej tworząc drużynę ANT / PCK Nowy Targ uplasowali się tuż za podium zajmując 4. miejsce w klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Polski.Na starcie Mistrzostw Polski obecny był trener Kadry Narodowej P. Marek Łysakowski, który z dużym zainteresowaniem obserwował poczynania i wspaniały sukces zawodników z Nowego Targu.

- Wsparcie Powiatowego Centrum Kultury jak i Aeroklubu Nowy Targ dla młodych modelarzy przynosi wymierne efekty, dobrze rokując na przyszłość modelarstwa w Nowym Targu - podkreśla instruktor Bogusław Kudas.

oprac. r/ materiały prasowe
najnowsze informacje
komentarze
bronisław ból13:08, 25 września 2020
A poco wokół mistrza tyle statystów ???
alik16:27, 21 września 2020
I super. Należy życzyć dalszych sukcesów dla całej sekcji modelarstwa w NT.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij