Przedstawiciele samorządu złożyli też na cmentarzu parafialnym w Poroninie symboliczną wiązankę oraz zapalili znicz w miejscu upamiętniającym poległych za wolną Ojczyznę.
oprac. r/ UG Poronin
W kościele parafialnym św. Marii Magdaleny w Poroninie odbyła się Msza Święta za Ojczyznę. Celebrował ją ks. Sławomir Filipek.