Sobota, 04 grudnia 2021, Imieniny: Barbary, Krystiana, Berny
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 9.324 km/h Wilgotność: 55 %
Clouds
-0°
Wiatr: 11.052 km/h Wilgotność: 53 %
Clouds
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 55 %
Clouds
Wiatr: 5.472 km/h Wilgotność: 51 %
Clouds
Wiatr: 10.368 km/h Wilgotność: 68 %
Clouds
-0°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 55 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
27.11.2020, 10:10 | czytano: 1160

Sprzęt dla medalistów Handicap Zakopane

zdj. Handicap Zakopane

Gmina Kościelisko w ramach programu "Mały Grant" sfinansowała zakup sprzętu narciarskiego dla swoich najlepszych niepełnosprawnych alpejczyków.

"Wójt Roman Krupa, wraz z gratulacjami za dotychczasowe osiągnięcia, przekazał zakupione komplety sprzętu dla naszych medalistów światowych i ogólnopolskich imprez: Patrycji Stramy, Klimka Zięby i Antka Wierciocha - podczas treningu narciarskiego Fundacji HANDICAP Zakopane" - relacjonuje stowarzyszenie.

Narty, buty, kije, kaski i gogle z PM Sport - Rossignol zostały od razu wypróbowane na stoku UFO.


"Bądźcie nadal tacy dzielni i wytrwali w treningach. Mam nadzieję, że zakupiony przez Gminę Kościelisko sprzęt pomoże Wam zdobywać kolejne medale na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych, czego Wam serdecznie życzę" - powiedział wójt Gminy Kościelisko, cytowany przez Fundację.


opr. s/
najnowsze informacje
komentarze
leming doskonały12:29, 27 listopada 2020
Brawo dla Wójta i Władz Gminy - szacun
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas